Serwis jeepa w Polsce

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Gszegosz99
Posty: 185
Rejestracja: 24 paź 2019, 19:00

Serwis jeepa w Polsce

Post autor: Gszegosz99 »

Podpowiem Wam, że dzisiaj nie powinniście mieć większych problemów ze znalezieniem sprawdzonych serwisów jeepa. Wiem, że w http://www.jeep-serwis.pl/ możecie liczyć na najlepszą jakość obsługi, dlatego też śmiało się tam wybierzcie z Waszym autem.

natura officinalis kosmetyki
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Serwis jeepa w Polsce

Post autor: Walkowa »

A skoro już o jeepach mowa, to czy są tutaj jacyś fani jazdy terenowymi samochodami, czyli tak zwanego off-roadu? Jeśli tak, to na pewno przyda Wam się jakaś dobra wyciągarka samochodowa, która w razie potrzeby pomoże wydostać auto na przykład z błota. Na stronie internetowej https://terenowiec.pl/pl/97-wyciagarki-samochodowe znajdziecie naprawdę całkiem spory wybór takich wyciągarek, polecam się tam rozejrzeć ;)
Awatar użytkownika
mali9021
Posty: 142
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:55

Re: Serwis jeepa w Polsce

Post autor: mali9021 »

No zdecydowanie Jeep najczęściej sprawdza się w błocie, ale też może utknąć, dlatego dla właścicieli Jeep'ów wyciągarka samochodowa to podstawa. Idealnej dla siebie możecie szukać w ofercie https://www.dragonwinch.com/ więc koniecznie zerknijcie sobie na to, co i jak i korzystajcie!
Awatar użytkownika
anton
Posty: 185
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:01

Re: Serwis jeepa w Polsce

Post autor: anton »

Ja Jeepa kupiłem i serwisuję u autoryzowanego dealera Jeep, czyli wrocławskiego ADF Auto https://www.adfauto.pl/ Tylko autoryzowany serwis daje pewność, że naprawa będzie fachowo zrobiona i użyją oryginalnych części, także ja tylko ich się trzymam. Ogólnie możecie tam liczyć na pełen profesjonalizm i wysoki poziom obsługi, ja oceniam ich jak najlepiej.
Krzyśko

Re: Serwis jeepa w Polsce

Post autor: Krzyśko »

Dobrze wiedzieć. Niedługo przyjedzie mój Grand Cheroke z Ameryki, więc serwis w przyszłości z pewnością się przyda. Najpierw będę musiał zająć się nawigacją. Muszę zmienić w niej języka. Chyba zlecę to specjalistom z fabryczne.pl https://fabryczne.pl/pl/catalog/JEEP mają w ofercie polskie menu jeep.
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 251
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Re: Serwis jeepa w Polsce

Post autor: mart22 »

Krzyśko pisze: ↑23 lut 2021, 3:23 Dobrze wiedzieć. Niedługo przyjedzie mój Grand Cheroke z Ameryki, więc serwis w przyszłości z pewnością się przyda. Najpierw będę musiał zająć się nawigacją. Muszę zmienić w niej języka. Chyba zlecę to specjalistom z fabryczne.pl https://fabryczne.pl/pl/catalog/JEEP mają w ofercie polskie menu jeep.
Potwierdzam, pewnie masz już i jesteś zadowolony tak samo jak ja z polskie menu Cherokee. Kupując używane auto można spodziewać się brakującego polskiego menu a dla mnie to bolączka.. Ci specjaliści na szczęscie robią to naprawdę dobrze :) Załatwione było bardzo szybko i sprawnie - w razie pytań zawsze służą pomocą. Wiecej informacji jest na stronie https://fabryczne.pl/pl/catalog/model/u ... panasonic-
ODPOWIEDZ