Ścieki w firmie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Żanetą

Ścieki w firmie

Post autor: Żanetą »

Żeby oczyszczać ścieki w swojej firmie, wcale nie potrzeba być jakimś wielkim konsorcjum. Nawet mała firma może to robić i nie narażać naszego środowiska. Jest nawet specjalistyczna chemia: https://scieki-woda.pl/chemia-specjalistyczna0.html żeby ułatwić sobie to zadanie. To dla Was ważny temat? Ekologia?
Awatar użytkownika
waina
Posty: 89
Rejestracja: 12 sie 2020, 22:07

Re: Ścieki w firmie

Post autor: waina »

Wszystko zależy od waszej sytuacji. My mamy naszą firmę, budynek na naszej własnej działce, a jeżeli chodzi o ścieki, to mamy własną oczyszczalnię ścieków i bardzo sobie chwalimy takie rozwiązanie. Mamy oczyszczalnię hybrydową BDH od producenta Metria z Warszawy https://metria.pl/produkty/oczyszczalni ... ydowa-bdh/. Ona jest super, zdecydowanie nam wystarcza, bo nie mamy jakiegoś dużego zapotrzebowania. Ten producent jest jak najbardziej rzetelny, ma korzystna ofertę, świetne ceny, a sama oczyszczalnia jest świetnej jakości i działa niezawodnie, polecam.
ODPOWIEDZ