Regulator temperatury od Salus Controls - opinie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Jaross
Posty: 38
Rejestracja: 24 maja 2019, 8:55

Regulator temperatury od Salus Controls - opinie

Post autor: Jaross »

Chciałbym zapytać Was co sądzicie na temat produktów (a szczególnie regulatorów temperatury) od Salus Controls? Macie może dla mnie jakieś ciekawe wskazówki w jakim kierunku pójść oraz na co warto postawić jeśli chodzi o ogrzewanie grzejnikowe, pozdrawiam i z góry dzięki za podpowiedzi!
Awatar użytkownika
Erejka
Posty: 82
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:19

Re: Regulator temperatury od Salus Controls - opinie

Post autor: Erejka »

Ja zamierzam postawić na ogrzewanie podłogowe;) Jednak takie regulatory temperatury to super sprawa. Co do kwestii ogrzewania to warto przemyśleć różne rozwiązania, każdy chce na pewno mieć wygodny sposób na ogrzewanie domu, a zarazem energooszczędny. Zastanawialiście się może nad pompą ciepła? Znalazłam na stronie https://erco-lodz.pl/pompy-ciepla/ firmę, która zajmuje się właśnie takimi instalacjami, także wentylacją z rekuperatorem, czy też klimatyzacją dla domów i firm.

bóle serca w młodym wieku
Awatar użytkownika
Miras
Posty: 62
Rejestracja: 24 wrz 2019, 13:58

Re: Regulator temperatury od Salus Controls - opinie

Post autor: Miras »

Całkiem fajna sprawa podobno, generalnie stawianie na inteligentne instalacje w domu to dobry pomysł. Widziałam tego typu produkty w firmie https://zamel.com Może tu zapoznacie się z ich propozycjami na sterowanie ogrzewaniem, oświetleniem i innymi rozwiązaniami dla nowoczesnych domów.
ODPOWIEDZ