Radca Prawny

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
lawenda
Posty: 230
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:50

Radca Prawny

Post autor: lawenda »

Ja szukam kogoś takiego jak radca prawny i jak na razie udało mi się znaleźć to - https://tatianaparma.pl/ - podobno specjalizują się w różnych sprawach, pomagają klientom indywidualnym jak i biznesowym. Czy ktoś z was miał już okazję korzystać z usług tej kancelarii? Jest z Rybnika, a zależy mi na tym, aby kancelaria z którą podejmę współpracę, była na miejscu.
Awatar użytkownika
KonradSkal
Posty: 75
Rejestracja: 26 lip 2019, 18:57

Re: Radca Prawny

Post autor: KonradSkal »

Witam czy ktoś ma pojęcie jak przebiega rozwiązanie spółki cywilnej? Nie mam pojecia jak ugryźć ten temat. Papierkowa robota zawsze była moją słabą stroną. Jeśli możecie mi polecić kogoś kto mi pomoże to będę bardzo wdzięczny ? Możecie mi coś powiedzieć o tej stronie: https://www.lawyerline.pl/likwidacja-spolki.html
Awatar użytkownika
meleczko
Posty: 139
Rejestracja: 22 maja 2020, 22:54

Re: Radca Prawny

Post autor: meleczko »

ja szukam kogos z Łodzi, macie namiary?
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Radca Prawny

Post autor: alutka90 »

Mogę Ci polecić https://www.kancelaria-gdynia.eu/konwen ... narze.html, czyli świetną kancelarię radcowską z Gdyni. Zajmują się prawem od wielu ładnych lat, dlatego można się na nich zdać i im zaufać.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 369
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Radca Prawny

Post autor: Kaja »

Radców prawnych raczej nie brakuje, wystarczy poszukać.
Awatar użytkownika
norva
Posty: 84
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:06

Re: Radca Prawny

Post autor: norva »

Jak szukacie dobrych radców prawnych, to sprawdźcie sobie ofertę kancelarii radców prawnych Chrapkiewicz, Gworek, Hejosz https://www.cgh-kancelaria.pl/obszary-p ... o-cywilne/ w Bielsku-Białej. Oni świadczą kompleksową obsługę prawną naszej firmie,. Specjalizują się w szerokim zakresie prawa, mają korzystne stawki cenowe. Są jak najbardziej rzetelni, znają się na tym, co robią, polecam ich gorąco.
Awatar użytkownika
babqa
Posty: 64
Rejestracja: 12 sie 2020, 22:16

Re: Radca Prawny

Post autor: babqa »

My mieliśmy sporo zagwozdek prawnych, z nimi na szczęście pomógł nam ktoś profesjonalny, była to Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Szczygieł https://radcaprawnytychy.pl/oferta/ w Tychach. To rzetelna osoba, ma doświadczenie i odpowiednie kompetencje, do tego po tym, jak pomogła nam w wielu sprawach prawnych, widać było, że zna się na tym, co robi i, że można jej zaufać. Ma korzystne stawki cenowe, polecam serdecznie.
Derek

Re: Radca Prawny

Post autor: Derek »

Też mogę wam dać namiary na świetną panią radcę prawnego, która specjalizuje sie w prawie leśny i łowieckim. Jest to pani Magdalena Adamczewska - https://www.adamczewska.com.pl/, która prowadzi praktykę w Szamotułach. Specjalizuje ona w tych trochę niszowych dziedzinach prawa. Ma duże doświadczenie bo obsługuje od lat jednostki Lasów Państwowych oraz wspiera właścicieli lasów prywatnych w prawidłowym prowadzeniu i gospodarowaniu ich lasami. Kancelaria prowadzi sprawy sądowe w tym zakresie, sporządza umowy, a także wspiera wydawanie wewnętrznych aktów prawnych.
ODPOWIEDZ