Quad

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
lidia
Posty: 109
Rejestracja: 06 sie 2020, 18:34

Quad

Post autor: lidia »

Macie quada? My przez dłuższy czas zastanawialiśmy się nad kupnem takiego sprzętu. Kiedyś mój tata miał quada i pamiętam ile frajdy mieliśmy na wycieczkach. Jako, że nie byliśmy pewni czy kupić taki pojazd, to zadecydowaliśmy wypożyczyć sobie quady na kilka dni, skorzystaliśmy z usług firmy AR Moto w Krakowie, która oferuje zarówno sprzedaż, wypożyczenie, jak i profesjonalny serwis pojazdów https://armoto.pl/quady/. To rzetelna firma, mają korzystne ceny, świetnej jakości pojazdy. Po kilku takich wynajmach sprzętu, podczas których bawiliśmy się super, w końcu kupiliśmy od nich jednego quada, ale czuję, że w przyszłości kupimy kolejnego, polecam.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Quad

Post autor: Walkowa »

A gdzie zaopatrujecie się w różnego rodzaju akcesoria do Waszych quadów, na przykład w wyciągarki? Ja ostatnio widziałam taki asortyment w sklepie internetowym https://terenowiec.pl/. Ceny wydały mi się tam całkiem przystępne. Czy ktoś z Was miał okazję roić już tam zakupy?
ODPOWIEDZ