Psychoterapia na śląsku - do kogo?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Milanówek

Psychoterapia na śląsku - do kogo?

Post autor: Milanówek »

Psychoterapia na śląsku - do kogo?
Macie jakichś swoich srpawdzonych psychoterapeutów?
Awatar użytkownika
Ramzes
Posty: 48
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:04

Re: Psychoterapia na śląsku - do kogo?

Post autor: Ramzes »

Mam tylko jeden namiar z tych okolic, dział psychoterapia śląski specjaliści z poradni https://wdobrymkierunku.com/psychoterapia-indywidualna/
Leczyła się tam córka siostry mojej żony z problemami z depresją i bulimią i naprawdę ogrom włożonej pracy przez psychoterapeutę, czasu, uwagi- mega jesteśmy całą rodziną zadowoleni
Lena89

Re: Psychoterapia na śląsku - do kogo?

Post autor: Lena89 »

Ja bardzo polecam poradnię Harmonia (LUX MED) przy Powstańców Śląskich we Wrocławiu. Uczęszczaliśmy tutaj na terapię rodzinną. Indywidualna też oczywiście jest świadczona. Tutejsi fachowcy są mega wyrozumiali, życzliwi także nie ma powodu ani do lęku ani do wstydu, Oferują wsparcie każdemu, kto na swojej życiowej drodze napotka problem trudny lub nie możliwy do przejścia samemu. Do tego terminy wizyt są wyznaczane rozsądnie, wręcz szybko i w bardzo elastycznych godzinach.
Awatar użytkownika
fiesta
Posty: 111
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:35

Re: Psychoterapia na śląsku - do kogo?

Post autor: fiesta »

Można także skorzystać ze zdalnej pomocy psychologa czy też psychiatry. Mogę Tobie polecić Poradnię Zdrowia Psychicznego Empatio: https://psycholog-ms.pl/psycholog-online/ . Poczytaj sobie o tej placówce.
ODPOWIEDZ