Przychodnia ginekologiczna

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
CleoOOO3
Posty: 29
Rejestracja: 12 kwie 2019, 13:58
Kontakt:

Przychodnia ginekologiczna

Post autor: CleoOOO3 »

Szukacie profesjonalnej przychodni ginekologicznej we Wrocławiu?
Polecam placówkę Medfemina
Opieka specjalistów oraz nowoczesny sprzęt
Sprawdźcie - https://medfemina.pl/
Awatar użytkownika
lanza
Posty: 139
Rejestracja: 18 gru 2019, 11:15

Re: Przychodnia ginekologiczna

Post autor: lanza »

Dzięki, ja już znalazłam dobrego lekarza, miałam problem z wirusem hpv na szyjce macicy i zalecił mi kuracje żelem papilocare. Dzięki temu nie musiałam się decydować na inwazyjny zabieg konizacji bo po kuracji okazało się że problem zniknął
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Przychodnia ginekologiczna

Post autor: Walkowa »

A czy z doborem antykoncepcji lepiej zwrócić się o pomoc do lekarza ginekologa, czy zadecydować samodzielnie? Ja chciałam stosować plastry antykoncepcyjne, ale chciałabym uniknąć jakiś skutków ubocznych... czy któraś z Was miała z takimi plastrami do czynienia i mogłaby podzielić się doświadczeniami?
Małgorzata Śl

Re: Przychodnia ginekologiczna

Post autor: Małgorzata Śl »

CleoOOO3 pisze: ↑13 gru 2019, 10:51 Szukacie profesjonalnej przychodni ginekologicznej we Wrocławiu?
Polecam placówkę Medfemina
Opieka specjalistów oraz nowoczesny sprzęt
Bardzo dobra opieka ginekologiczna jest w nowoczesnej i specjalistycznej klinice klinikastonava.cz. Personel jest bardzo miły co jest niezwykle istotne w kontakcie z ginekologiem.
ODPOWIEDZ