przeziębienie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Sywuś32

przeziębienie

Post autor: Sywuś32 »

Witam, nie wiesz zbyt wiele na temat przeziębienia? Na stronie https://sambucol.pl/cynk-na-przeziebienie/ znajdziecie bardzo dużo informacji na temat leczenia przeziębienia, Dowiesz się jaki wpływ ma cynk na nasz organizm. Według mnie warto czytać na takie tematy, a co Wy o tym myślicie?
Miła

Re: przeziębienie

Post autor: Miła »

Nasze zdrowie generalnie zależy od nas. Zadbajmy o zdrową dietę i uprawiajmy sporty a powinno być dobrze. Jeśli do tego dołożymy regularne badanie się i wizyty u lekarza to nasze zdrowie powinno być na wysokim poziomie. Są też sytuacje ,kiedy wizyta u lekarza byłaby nieporozumieniem i stratą czasu. Co z przysłowiowym katarem ? - przecież damy radę same nad nim zapanować - trzeba mieć po prostu spray na zatkany nos https://conakatar.pl/kompendium-wiedzy/ ... -na-katar/
Miśka27

Re: przeziębienie

Post autor: Miśka27 »

A może znacie jakiś dobry lek na anginę ? Ostatnio moja siostra byla na nią chora,a byłam ją odwiedzić i teraz dostrzegam u siebie objawy. Dlatego jeżeli znacie coś fajnego to śmiało polecajcie ; ) Najlepiej jeżeli produkty byłyby dostępne do zakupu online, bo nie chcę wychodzić z domu. Zresztą ogólnie wolę kiedy produkty do mnie same przyjeżdżają, a nie muszę nigdzie chodzić ;)
ODPOWIEDZ