Przemysłowe

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
messa
Posty: 87
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:55

Przemysłowe

Post autor: messa »

Jeżeli pracujecie w przemyśle, to myślę, że wiecie jaką wagę ma odpowiedni dobór sprzętu. Jeżeli chodzi o osuszacze, to nam najlepiej sprawdzają się osuszacze TFT, które znajdują zastosowanie w systemach osuszania wielu branż. My nasze mamy od firmy AIRCOOL z Wałbrzycha http://humac.pl/produkty. Kupiliśmy je w dobrej cenie, zwłaszcza przy tak wysokiej jakości dostępnego u nich sprzętu. Jesteśmy w pełni zadowoleni z ich oferty, polecam.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Przemysłowe

Post autor: Walkowa »

A czy wykorzystujecie w Waszych zakładach przemysłowych sprężone powietrze? Czy przeprowadzaliście już audyty w tym zakresie? Ja czytałam o nich ostatnio na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/audyt-sprezonego-powietrza/. Jeśli więc i Was to interesuje, to polecam tam zajrzeć ;)
ODPOWIEDZ