Przemysł - maszyny przemysłowe

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
layne
Posty: 58
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:36

Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: layne »

Jeżeli pracujecie w przemyśle, to wiecie, że o maszyny trzeba dbać. Nie są one tanie, więc należy szczególnie zadbać o to, by działały niezawodnie. Tu przydatne są systemy ciągłego monitorowania drgań i wibracji, które my kupiliśmy z firmy MBJ electronics https://mbj.com.pl/produkty/systemy-cia ... torowania/ z Krakowa. Urządzenia kontrolujące od nich działają świetnie, stale kontrolują poziom drgań maszyn i urządzeń wirujących, monitorują stan łożysk tocznych. Są w dobrej cenie, polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
norva
Posty: 84
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:06

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: norva »

Może przydadzą wam się namiary na dobrej jakości wagi samochodowe, my ciągle z nich korzystamy. Zaopatrzyliśmy się w nie z rzetelnej firmy BIELSKIE WAGI https://www.bielskiewagi.pl/oferta/legalizacja-wag z Żywca. Oni zajmują się sprzedażą, serwisem, czy legalizacją wag. Zakres usług mają szeroki, ceny są u nich naprawdę atrakcyjne. Dostępne tam produkty działają niezawodnie, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
monia
Posty: 76
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:13

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: monia »

A myśleliście może o budowie spręzarkowni? U nas była wymagana wręcz, jej budowa do stanu pod klucz, zajęła się firma AirService-Install https://airservice-install.pl/budowa-sprezarkowni/ z Warszawy. To niezawodna firma, posiadają kompleksową ofertę, a w niej właśnie tego typu usługi. Budowe wykonali w oparciu o wiedzę techniczną i merytoryczną w zakresie instalacji pneumatycznej, elektrycznej, wentylacyjnej, odprowadzenia kondensatu, odzysku ciepła dla potrzeb sprężarek, osuszaczy, filtrów sieciowych zamontowanych w pomieszczeniu kompresorowni. Spisali się doskonale, całość wyszła w dobrej cenie, polecam ich gorąco.
Awatar użytkownika
mela
Posty: 54
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:15

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: mela »

My korzystamy z usług wtrysku u firmy Hubeny http://hubeny.com.pl/oferta/wtryskownia/ z Klonowa Dolnego. Jest to rzetelny producent wyrobów z form wtryskowych, mają kompleksowe usługi z zakresu projektowania wyrobu, ale także doboru materiałów, konstruowania i produkcji form wtryskowych, czy przeprowadzania walidacji wyrobu i procesu produkcyjnego. Oczywiście usług mają o wiele więcej, ale korzystamy właśnie z nich. Ich oferta jest korzystna pod każdym względem, także cenowym, zlecenia realizują terminowo, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
flora
Posty: 84
Rejestracja: 13 sie 2020, 9:58

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: flora »

My świetnej jakości maszyny, potrzebne nam do prac budowlanych i terenowych, wynajęliśmy w firmie Masdrog https://masdrog.pl/oferta/wynajem-maszyn-i-pojazdow z Łodzi. Mają szeroki zakres sprzętu, swój asortyment wciąż powiększają o nowe. Warunki najmu mają bardzo korzystne, elastyczne terminy, atrakcyjne ceny, a ich sprzęt to wysokiej klasy urządzenia, które posiadają aktualne przeglądy techniczne i zostały dopuszczone do użytku, polecam.
Awatar użytkownika
oins
Posty: 55
Rejestracja: 08 wrz 2020, 18:20

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: oins »

W naszym przedsiębiorstwie korzystamy z produktów firmy ZACH METALCHEM https://www.metalchem.pl/oferta.html z Gliwic. Oni posiadają sprawdzone urządzenia z zakresu aparatury pomiarowej, mamy od nich sygnalizatory i mierniki przepływu cieczy, filtry do cieczy, szafy sterownicze, itp. Wszystko jest bardzo dobrej jakości i jest dostępne w korzystnych cenach. To rzetelna firma, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, polecam.
Sławomir

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: Sławomir »

Chciałbym Wam polecić stronę https://komatsu-czesci.pl, na której znajdziecie oferte części komatsu i pompy komatsu w najlepszej cenie na rynku. Sam prowadzę własną firmę budowlaną i cenię ich za rzetelność w pracy oraz profesjonalne podejście do klienta.
Kamiś

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: Kamiś »

Nie znam się na tym, aż tak dobrze, bo takich maszyn jest dość dużo. Są wyoblarki do dennic https://polwelt.pl/oferta/wyoblarki-do- ... ic-Ronzani taka maszyna przyda się na pewno w wielu sektorach przemysłu.
Awatar użytkownika
werona
Posty: 16
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:05

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: werona »

Nasze maszyny zaprojektowała, zbudowała i zamontowała firma 2LHDM https://2lhdm.com/uslugi/ z Poznania. To świetni specjaliści w tej dziedzinie, profesjonalnie zajmują się automatyką przemysłową i maszynami, mają doświadczenie w branży i bardzo dbają o jakość swoich produktów. Polecam ich serdecznie, lepiej trafić nie mogliśmy, uważam że jest to firma godna polecenia pod każdym względem. Trzymają się ustalonych terminów, ich ceny są odpowiednie, polecam.
Błażej

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: Błażej »

Jeśli chodzi o maszyny przemysłowe, to na pewno warto zastanowić się nad wprowadzeniem robotów do swojej firmy, dzięki czemu może udać Ci się zautomatyzować wiele procesów w przemyśle. A jeśli już posiadasz roboty, to możesz zajrzeć na https://corobotics.pl/akcesoria/.
aguś

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: aguś »

Mój mąż pracuje w firmie gdzie produkowane są maszyny przemysłowe tutaj https://www.teknomatik.pl/ . Firma Teknomatik oferuje usługi konstruowania maszyn dla małych i dużych przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych.Można skontaktować się z ta firmą poprzez wysłanie e-maila lub telefonicznie.
sarius_łęk

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: sarius_łęk »

Żeby uniknąć częstych kontroli i napraw maszyn przemysłowych, warto od samego początku zadbać o jakość i staranność ich wykonania - dzięki temu będą nie tylko wytrzymalsze, ale też dokładniejsze i wydajniejsze. Dla mnie niezawodna w tej kwestii jest firma Pro-Assem, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji maszyn montażowych, pomiarowych, linii produkcyjnych oraz automatyce przemysłowej: https://pro-assem.pl/oferta/ Ich projekty i wykonanie stoją na najwyższym możliwym poziomie, dzięki czemu ma się pewność, że urządzenia będą służyły przez długie lata oraz zachowają największą możliwą efektywność pracy.
Awatar użytkownika
hyuk
Posty: 120
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:46

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: hyuk »

Pracując w branży meblowej, doceniliśmy wysokiej jakości sprzęt, który jest w stanie przetrwać lata. Na bazie własnego doświadczenia, możemy śmiało polecić wam odpylacze cyklonowe typu FD producenta Filtrowent International https://www.filtrowent.com.pl/nasza-oferta/cyklony/ z Borui Nowej. Produkty tej firmy, w tym cyklony do trocin, które posiadamy, są niezawodne. Oni przykładają ogromną wagę do jakości wykonania. Cieszę się, że zaopatrzyliśmy się właśnie u nich, urządzenia działają dokładnie tak, jak powinny.
wałek

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: wałek »

Jeżeli poszukujecie firmy, która tworzy wyspecjalizowane i skomplikowane profile techniczne do różnorodnego zastosowania, na przykład: przy chłodzeniu lub klimatyzacji, to moim zdaniem warto sprawdzić tę firmę https://th-extrusion.eu/ . Realizują tego typu zlecenia, więc jeśli szukaliście tego typu firmy to warto i sprawdzić.
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: dekorator »

Z całą pewnością w przemyśle muszą działać urządzenia stabilne i takie na których się nie zawiedziemy. Właśnie dlatego w takiej sytuacji ja polecam każdemu doskonałe pompy przemysłowe https://www.dostudni.pl/pompy-przemyslowe,c110.html i myślę, że jest to doskonały wybór. Sam u siebie w firmie już użytkuję pompę https://www.dostudni.pl/pompa-do-chlodz ... d4267.html którą oczywiście każdemu polecam.
Oluś

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: Oluś »

W kwestii maszyn przemysłowych można pisać bardzo dużo i ja jestem zdania, że na pewno warto jest postawić na dobre i solidne rozwiązanie. Ja chciałem kupić zgrzewarkę wysokiej częstotliwości i firma https://www.zemat.com/pl oczywiście mi taki sprzęt dostarczyła. Jestem z niej bardzo zadowolony.
łupinka

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: łupinka »

Jeśli potrzebny byłby wam transfer maszyn , to moim zdaniem, warto jest sprawdzić ofertę firmy pbokaszynski.pl, gdzie znajdziecie świetną ofertę wyspecjalizowanej firmy. W moim mniemaniu warto sprawdzić ichniejszą ofertę. Zdecydowanie polecam wam zajrzeć na ich stronę.
BartekKoło

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: BartekKoło »

Czy za takie maszyny przemysłowe można uznać roboty przemysłowe czy chodzi wyłącznie o maszyny przemysłowe w rozumieniu pojazdy? bo jednak czym innym jest przewieść maszyny mobilne a czym innym całe stanowiska zrobotyzowane. Ciekawe czy to w ogóle jest możliwe. Znaczy ja wiem ze jakoś to kiedyś taka maszyna musiała przyjechać do firmy a el nie zawsze po zmontowaniu jakiegoś układu można go w łatwy sposób rozmontować. Czasem jest to niemożliwe bez konieczności późniejszego kosztownego serwisu
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: kostka9 »

W przemyśle bez różnego rodzaju ciągów technologicznych, maszyn, urządzeń i dodatkowego wyposażenia żadna produkcja nie miałaby szansy się rozwijać. Akurat z tym, żeby odpowiednio dany zakład wyposażyć to nie ma problemu. Kwestia branży i tego co jest konkretnie potrzebne. Obecnie coraz częściej wykorzystuje się w różnych gałęziach przemysłu technologię druku 3D. Są do tego odpowiednie i profesjonalne urządzenia jak drukarka 3 do druku wielkoformatowego . Takie sprzęty to już robią wrażenie.
Rośś

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: Rośś »

Kluczowe są właśnie przy produkcji odpowiedniej klasy maszyny produkcyjne. Pionowe, poziome, kartoniarki, okleiniarki. To wszystko się po prostu sprawdzi. Polecam kontakt z firmą Polpak https://www.polpak.pl/, ich oferta jest dobra, kompleksowa, dopasowana do potrzeb różnych klientów

ultrapatriot pl
haliś

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: haliś »

Poczytajcie sobie koniecznie tutaj https://corobotics.pl/przemyslowy-robot ... 65/hcr-12/ o różnego rodzaju przemysłowych robotach. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych wiadomości, które mogą okazać bardzo przydatne. Trzeba bowiem zawsze stawiać na sprawdzone i przede wszystkim bezpieczne rozwiązania.
piloś

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: piloś »

MARMAX to polski producent obrabiarek sterowanych komputerowo. Ich specjalnością są plotery frezujące CNC. Wieloletnie doświadczenie i kompetentny zespół pracujący w tej firmie pozwalają oferować klientom produkty najwyższej jakości. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, aby zakupiony produkt spełniał wszystkie oczekiwania. Jeżeli zainteresowała Ciebie ich oferta to na stronie https://marmaxcnc.pl możesz poznać jej szczegóły.
małytki

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: małytki »

Jeśli szukacie produktów z gałęzi armatury przemysłowej to polecam sprawdzoną hurtownię https://www.saga.info.pl/. Oferują wysokiej jakości pompy i zawory. Mają bardzo szeroką ofertę, dzięki czemu jestem ich stałym klientem od wielu lat i z czystym sumieniem mogę ich polecić
bółka

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: bółka »

Jeśli chcecie zakupić dobry sprzęt w postaci sprężarki i szukacie jakościowej firmy, która sprzedaje tego typu sprzęt, to zajrzyjcie sobie pod ten adres: http://www.almig.pl/ . Moim zdaniem posiadają najlepszą ofertę, którą warto chociażby przejrzeć, bo jest naprawdę tanio.
Maryśka

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: Maryśka »

No dobra jak już mowa o przemyśle to nie zapominajmy, że stanowiska pracy także bardzo ważne są. Dlatego też my przede wszystkim zastanawiamy się nad tym gdzie znajdziemy takie platformy robocze. I tak też znajomy podesłał nam tego linka https://mechanica.pl/platformy-robocze- ... vs-ii-180/ Teraz to już wiem, gdzie bez problemu takie stanowiska nam stworzą i to ściśle według naszym wytycznych.
Żarno

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: Żarno »

My to bardzo dbaliśmy o nasz rozsiewacz do nawozu ale teraz będziemy kupować lepszej jakości na stronie agrohandel.com.pl. Ten stary nie sprawdzał się w stu procentach bo był już i tak z odzysku. Wiem, ze na stronie są zaprezentowane maszyny najlepszych producentów, które tarcze i łopatki mają wykonane ze stali nierdzewnej.
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: alutka90 »

ROBOT WSPÓŁPRACUJĄCY HCR-12A
Robot o udźwigu 12 kg i zasięgu 1300 mm dedykowany do przenoszenia ciężkich elementów, załadunku i rozładunku. Szczególnie przydatny przy paletyzacji gdzie wymagany jest duży zasięg działania i duży udźwig. HCR-12A doskonale się sprawdza w ciężkich aplikacjach jak spawania, polerowanie i malowanie. Zasięg robota może zostać wydłużony o dodatkowe 300 mm przy zmniejszeniu udźwigu do 10 kg.
Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://corobotics.pl/przemyslowy-robot ... 65/hcr-12/. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Malva
Posty: 140
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:12

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: Malva »

Każda firma produkcyjna wymaga odpowiedniego wyposażenia. Teraz dąży się do jak największego zautomatyzowania produkcji, gdyż to przekłada się na jakość wykonywanych produktów oraz zyski firmy. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w fabryce Forda https://innovatingautomation.pl/sprzegl ... przemyslu/ . Dzięki wprowadzeniu takiej technologii na linii produkcyjnej wyeliminowane zostały najczęstsze awarie powodujące przestój w pracy.
Marciń 890

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: Marciń 890 »

Może komuś z was interesuję temat kompleksowej obsługi projektów przemysłowych? jeżeli tak to mogę podzielić się namiarem do firmy, która takie projekty oferuję. Firma https://www.andos.eu/pl/kontakt oferuję kompleksową obsługę projektów przemysłowych zarówno niewielkim firmom rodzinnym, jak i dużym przedsiębiorstwom. Firma znajduję się w Bogatyni na Marii Skłodowskiej - Curie 4 i można u nich zamówić takie usługi jak regeneracje maszyn przemysłowych, demontażem i transportem maszyn przemysłowych i produkcją narzędzi dla branży automotive.

coyote pocket edition
soniaa

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: soniaa »

Jakoś nieszczególnie znam się na tematyce na przykład maszyn i urządzeń, ale jeśli już, to ja jednak zdecydowałabym się na coś takiego jak systemy automatycznego smarowania , bo wiadomo, że wszystko musi być konkretnie wykonane. Dlatego dbajmy o to, co jest logiczne i naprawdę trudne, czyli po prostu o odpowiednią logistykę takich elementów.
kajaa

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: kajaa »

A co do bardziej praktycznego wyposażenia, typu meble stalowe, boksy, stoły do obróbki (w zależności od branży), to gdzie polecacie kupić? Ja tak przyglądałam się różnym ofertom i w sumie to zainteresowała mnie propozycja, którą znalazłam na stronie https://cws.com.pl/k,240,boksy-kasowe.html . Kojarzycie tą firmę?
kelly89

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: kelly89 »

Myślę, że warto byłoby przy tym temacie też zapodać o firmie https://smart-sort.pl/ , która oferuje wiele innowacyjnych urządzeń, chociażby do sortowania nasion, czy też do tworzyw sztucznych. Również możecie u nich znaleźć sprzęty ukierunkowane pod przemysł spożywczy, także sami zobaczcie.
justii

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: justii »

Chciałabym się na tym znać, ale niekoniecznie potrafię. I dodatkowo podpowiem Wam, że najlepszą opcją będzie sprawdzenie, od czego są elementy takie jak polipompa i jak trzeba ich używać. Słyszałam o tym, ale jak mam coś ogarnąć, to niech to będzie sensowne. Dlatego się w tym orientuję, jak widać.
Awatar użytkownika
Agi34
Posty: 76
Rejestracja: 18 gru 2018, 17:44

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: Agi34 »

Nowoczesne maszyny i wyposażenie to przyszłość w branży. Istotą tego działania jest przede wszystkim postawienie na rozwiązania, które będą wspomagały nieustający rozwój firmy, ale przy tym staną się doskonałym pomysłem, jeśli chodzi o dopracowanie wszelkich szczegółów. Polecam zatem poznać ofertę od https://www.perfopol.pl/Podesty_antyposlizgowe gdzie znajdziesz np. podest antypoślizgowy.
olkaa

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: olkaa »

Może warto też jednak zdecydować się na stół warsztatowy z imadłem ? Powiem wam, że jak dla mnie oferta tutaj jest bardzo atrakcyjna i przede wszystkim też stoły jednak są bardzo starannie wykonane, więc według mnie to byłby świetny wybór.
Awatar użytkownika
lawenda
Posty: 281
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:50

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: lawenda »

Sprzęt przemysłowy bardzo dobrej jakości i przy tym w pełni ekologiczny, znajdziecie także w ofercie https://letgroup.pl/ Zajrzyjcie w wolnej chwili na tę stronę, gdzie dowiecie się więcej.
Kongo

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: Kongo »

Pompy przemysłowe mogą być również klasyfikowane na podstawie ich sposobu działania. Na przykład pompy pozytywnego przemieszczenia są idealne w sytuacjach, gdzie potrzebne jest precyzyjne dozowanie. Więcej na ten temat, w tym dokładny opis działania pomp pozytywnego przemieszczenia, przeczytasz na https://www.mojelokum.pl/0,544,jakie-sa ... tykul.html i dzięki nim można zapewnić bardzo dokładną kontrolę przepływu.
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: klamka »

Jeśli zależy ci na instalacji sprężonego powietrza, odwiedź https://czemar.pl/audyt-sprezonego-powietrza/, gdzie znajdziesz interesujące propozycje. Kadra inżynierska firmy tworzy wysokiej jakości instalacje. Zapoznaj się z ich ofertą, aby dowiedzieć się więcej.
Sławomir

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: Sławomir »

Czy są tutaj osoby, które szukają sprawdzonego producenta armatury przemysłowej? Jeżeli tak, to polecam Wam sprawdzić Hydrant zewnętrzny oraz inne produkty z oferty tego producenta, ponieważ oferują wysoką jakość w rozsądnej cenie.
magdaa

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: magdaa »

Uważam, że warto zwrócić uwagę na atrakcyjną ofertę dostępną na stronie https://letgroup.pl/ Firma specjalizuje się w sprzęcie ekologicznym najwyższej jakości, oferując szeroki wybór produktów. Bez wątpienia znajdziesz coś, co spełni Twoje oczekiwania.
Awatar użytkownika
lawenda
Posty: 281
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:50

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: lawenda »

Warto też zadbać o sprawnie działającą automatykę przemysłową. Właśnie dlatego powinniście zapoznać się z ofertą https://gigaom.pl/inkrementalne Uważam, ze jest to najlepszy dostawca na polskim rynku.
ewkaa

Re: Przemysł - maszyny przemysłowe

Post autor: ewkaa »

Sugeruję rozważenie propozycji przedsiębiorstwa dostępnego pod adresem https://kht-group.com , jeśli zależy Ci na zastosowaniu zbiorników higienicznych. Oferowane produkty wyróżniają się nie tylko wysoką jakością wykonania, lecz także korzystnym stosunkiem jakości do ceny.
ODPOWIEDZ