przegląd systemów alarmowych

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Piotruś92344

przegląd systemów alarmowych

Post autor: Piotruś92344 »

Witam, macie własne firmy? W każdej firmie muszą znaleźć się systemy alarmowe, które zadbają o bezpieczeństwo pracowników. Na stronie https://onefire.pl/ znajdziecie firmę, która zajmuje się przeglądami systemów przeciwpożarowych. Pamiętacie o robieniu tego typu przeglądów?
hrabieszczyński

Re: przegląd systemów alarmowych

Post autor: hrabieszczyński »

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo naszej firmy to dane trzymamy we własnych serwerowniach, nad którymi czuwa grupa specjalistów z firmy https://www.grupae.pl/ przez co wycieki plików czy innych wrażliwych informacji są dużo mniej prawdopodobne. Profesjonalny nadzór i kontrola.
Dawid Cieślak

Re: przegląd systemów alarmowych

Post autor: Dawid Cieślak »

Ja również posiadam w swoim biurze system alarmowy. Zdecydowałem się na jego założenie po serii włamań w mojej okolicy. Przyznam szczerze, że na tym temacie się całkowicie nie znałem, dlatego skorzystałem z usług firmy http://www.ebx.pl/oferta-handlowa. Jej pracownicy zajęli się doborem, projektem i montażem sprzętu w moim budynku. System testowaliśmy już kilkukrotnie i jak dotąd działa bardzo dobrze.
ODPOWIEDZ