Proszę o pomoc z blogiem

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Daria Rubańka

Proszę o pomoc z blogiem

Post autor: Daria Rubańka »

Ja się nazywam Daria Rubanka, jestem studentką i łączę studia z pracą. Od trzech lat pracuję jako korepetytor z języka angielskiego, i to każdego dnia przynosi mi wiele satysfakcji i korzyści. Zaczęłam się uczyć języka angielskiego, jeszcze będąc dzieckiem, i po dziś poszerzam swoją wiedzę w tym zakresie. Oprócz pracy studiuję na uczelni wyższej dziennikarstwo, a wiedza języków obcych bardzo mi pomoże w moim przyszłym zawodzie. Korepetycje dają mi możliwość ciągłej praktyki języka angielskiego, a ten fakt, że mogę kogoś nauczyć i się podzielić wiedzą, bardzo mnie cieszy. Chociaż w tym momencie jeszcze nie do końca zdecydowałam co do mojej przyszłości, wiem, że wszystko jeszcze jest przede mną, a także że na pewno nie porzucę angielski. Planuję się rozwijać w zakresie dziennikarstwa międzynarodowego i korepetycji, by łączyć te dwa zawody. W tym blogu chciałabym się podzielić moim doświadczeniem i zachęcić ludzi do nauki języka angielskiego. Chciałabym pokazać, że ten cel jak najbardziej jest możliwy do osiągnięcia i że nie trzeba się bać, lecz się uczyć i mieć wielkie aspiracje.
Polecam mój blog https://blog-korepetycje-angielskiego.blogspot.com/
Jakie tematy interesują, proszę o pomóc smile
Mirosław

Re: Proszę o pomoc z blogiem

Post autor: Mirosław »

Angielski jest kluczem do przyszłości dla każdej osoby. Ogólnie uważam, że ten język powinien być znany jako Twój drugi język ojczysty.
Dlatego bardzo dobrze, że rozwijasz się w tym kierunku. Myślę, że każdy temat do nauki będzie interesujący. Osobiście bardzo kocham astronomię, chciałbym znać jak najwięcej terminologii na ten temat. Ale na przykład mojemu przyjacielowi rybakowi coś o łowieniu ryb. Wiesz, ludzie są różni. Swoją drogą mój syn też uczy się angielskiego, ma online korepetytora https://buki.org.pl/korepetycje-online/. Myślę, że dam synowi link do Twojego bloga do przeczytania.
ODPOWIEDZ