Projektowanie stron internetowych Konin

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Siko

Projektowanie stron internetowych Konin

Post autor: Siko »

Znalazłem fajną ofertę na wykonanie strony internetowej https://pixelsperfect.pl/strony-internetowe-konin/ Może macie jakieś rady odnośnie szukania wykonawcy strony? Co powinna mieć waszym zdaniem nowoczesna strona internetowa? Lepsza będzie strona na szablonie czy na indywidualnym szablonie?
yanna

Re: Projektowanie stron internetowych Konin

Post autor: yanna »

Siko pisze: 31 paź 2021, 17:54 Znalazłem fajną ofertę na wykonanie strony internetowej https://pixelsperfect.pl/strony-internetowe-konin/ Może macie jakieś rady odnośnie szukania wykonawcy strony? Co powinna mieć waszym zdaniem nowoczesna strona internetowa? Lepsza będzie strona na szablonie czy na indywidualnym szablonie?
Chciałabym powiedzieć, że strona internetowa to tylko projekt i tyle, ale to nie będzie prawdą. To także unikalne i ciekawe teksty na stronę www czy zdjęcia, które przykują uwagę. Wiele z nich możecie za darmo ściągnąć z sieci, ale nie jest to jedyny sposób. W przypadku tekstów lepiej poprosić pracowników Tekstokracji.
ODPOWIEDZ