projektowanie mieszkan

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 30
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:45

projektowanie mieszkan

Post autor: JakubNowakowski »

Czesc,

mozecie polecic mi kogos kto sie tym zajmuje? niedlugo kupuje nowe mieszkanie i przyznam, ze sam wolalbym go nie urzadzac :D
Awatar użytkownika
OlaNowa
Posty: 30
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:55

Re: projektowanie mieszkan

Post autor: OlaNowa »

Czesc,

Ja moge Ci polecic Pania Natalie Klim Matuszewska - nklim.design (kliknij).
Projektowala moje mieszkanie w zeszlym roku i jestem bardzo zadowolona z efektu.
Nigdy nie widzialam tak pieknie urzadzonego mieszkania jak moje :D :D :D
Bez wagania moge Ci ja polecic!
Awatar użytkownika
mali9021
Posty: 142
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:55

Re: projektowanie mieszkan

Post autor: mali9021 »

Skoro zależy Ci na pięknym projekcie w Twoim stylu i jeśli podoba Ci się nowoczesność to polecam zajrzeć do biura KAEL Architekci Jestem przekonana, że stworzą oni dla Ciebie Twoje idealne miejsce, do którego zawsze będzie Ci się chętnie wracało. Ja jestem zachwycona ich projektami.
Awatar użytkownika
reksio
Posty: 33
Rejestracja: 30 cze 2019, 11:07

Re: projektowanie mieszkan

Post autor: reksio »

Szukając architekta wnętrz trafiłam wybitnie przypadkowo na www.redlicki.pl . Projekt, jaki otrzymałam był idealnie trafiony w moje potrzeby, do tego z architektem mieliśmy przemiłe spotkania, na których mogliśmy omówić wszystko w najmniejszych szczegółach, tak aby efekt końcowy zachwycał. Genialne pomysły, funkcjonalne rozwiązania, wszystko zgodnie z terminem. Bardzo polecam ten fantastyczny zespół pasjonatów .
ODPOWIEDZ