Program lojalnościowy - który wybrać?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
oluś

Program lojalnościowy - który wybrać?

Post autor: oluś »

Szukam, sprawdzam, a decyzji jeszcze nie podjęłam, ponieważ mam spory problem z tym, aby wybrać odpowiedniej jakości program lojalnościowy dla mojej firmy. W zasadzie wyborów jest naprawdę dość dużo, ale nie każdy problem spełnia moje oczekiwania, dlatego tak ciężko coś znaleźć.
kamiś0322

Re: Program lojalnościowy - który wybrać?

Post autor: kamiś0322 »

Świetnie, że myślisz nad tym aby wprowadzić jakiś program motywacyjny. Możesz wprowadzić dla klientów i dla swoich pracowników. Nie tylko oni staną się teraz bardziej wydajni, ale też na pewno zachęcisz tym nowych pracowników do podjęcia pracy u Ciebie. Najlepiej zrobisz, jeśli zlecisz zorganizowanie takiego programu profesjonalistom. Na stronie https://i360.com.pl znajduje się firma, która oferuje tego typu usługi. Są profesjonalni i zaangażowani. Inwestujesz tutaj naprawdę w bardzo dobry jakościowo program.
Awatar użytkownika
anianita
Posty: 99
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:22

Re: Program lojalnościowy - który wybrać?

Post autor: anianita »

Bardzo dobrze, że interesujesz się programami lojalnościowymi. To doskonała metoda na stałych i lojalnych klientów. Warto jednak dobrze przygotować się do prowadzenia programu w swojej firmie. Ja ostatnio czytałam bardzo fajny artykuł https://pieniadze.rp.pl/sponsorowane/27 ... zadzajacej na temat tego jak programy lojalnościowe wyglądają z perspektywy kadry zarządzającej.
Awatar użytkownika
tomek2
Posty: 94
Rejestracja: 29 kwie 2019, 22:19

Re: Program lojalnościowy - który wybrać?

Post autor: tomek2 »

oluś pisze: ↑12 lut 2021, 1:45 Szukam, sprawdzam, a decyzji jeszcze nie podjęłam, ponieważ mam spory problem z tym, aby wybrać odpowiedniej jakości program lojalnościowy dla mojej firmy. W zasadzie wyborów jest naprawdę dość dużo, ale nie każdy problem spełnia moje oczekiwania, dlatego tak ciężko coś znaleźć.
Może jakaś agencja marketingowa przygotuje dla ciebie odpowiedni?
Uleeńka

Re: Program lojalnościowy - który wybrać?

Post autor: Uleeńka »

Budowa programów lojalnościowych nie należy do łatwych rzeczy. Uważam, że poprzednicy mają rację. Warto zaufać firmie, która ma już doświadczenie w tym temacie. My współpracujemy z https://www.programylojalnosciowe.com.pl/. Pomogli nam dobrać odpowiedni program i bezproblemowo wdrożyli. Naprawdę wszystkim się zajmują i mają dużą wiedzę o marketingu.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Program lojalnościowy - który wybrać?

Post autor: Kaja »

Programów lojalnościowych dla przedsiębiorstw jest całkiem sporo, z pewnością trzeba przemyśleć, co sprawdzi się najlepiej i będzie odpowiadało pracownikom, by chętnie z tego korzystali. Z pewnością wybór prosty nie jest, ale trzeba byłoby się przyjrzeć bliżej.
Awatar użytkownika
poskina
Posty: 104
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:37

Re: Program lojalnościowy - który wybrać?

Post autor: poskina »

Pamiętajcie, że często program lojalnościowy powinien działać równolegle z różnymi akcjami marketingowymi. Dzięki temu osiągniemy pewien efekt synergii i jeszcze bardziej zwiększymy sprzedaż w naszej firmie. Przeczesując internet trafiłam na ciekawy artykuł https://epoznan.pl/news-news-115243 z którym myślę, że warto się zapoznać.

orange deezer reklama
Damianęk9241

Re: Program lojalnościowy - który wybrać?

Post autor: Damianęk9241 »

Szczerze mówiąc to nie jestem przekonany do tego tematu. Znaczy fajnie jeśli pracodawca zapewnia nam takie programy lojalnościowe, ale zdecydowanie nie może to być zamiast części wypłaty, a niestety coraz częściej zdarza się tak. Co o tym wszystkim sądzicie? Ja nie jestem tego zwolennikiem.
ODPOWIEDZ