Pralka

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 251
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Pralka

Post autor: mart22 »

Witam. Dziewczyny doradzcie jaka pralke wybrac? Obecnie mam whirpoola ktora ma 4 lata i była juz 5 razy naprawiana i zanosi sie ze bedzie 6. Nosze sie z zamiarem kupna samsunga . Macie moze macie taka pralke i napiszecie mi jak sie sprawuje? Tutaj wypatrzyłam takie jeszcze https://www.sferis.pl/pralki-1941 jak Wam się widzą ?
Awatar użytkownika
Archi1
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:17

Re: Pralka

Post autor: Archi1 »

Najważniejsze to wybrac odpowiednią pralkę dla siebie. Dla nas to był dosyć duży problem ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na Pralka PerfectCare 800 z systemem UltraCare . Ta pralka ma bardzo fajną opcje szybkiego prania, po za tym wszystkie inne funkcje sa super.
Awatar użytkownika
Bilba
Posty: 67
Rejestracja: 21 paź 2019, 23:51

Re: Pralka

Post autor: Bilba »

Też mam pralkę z Electroluxa, z tej samej serii i jestem zadowolona. Wprawdzie mam ją dopiero drugi tydzień, ale już mogę powiedzieć, że bardzo odpowiada mi ten program, że pralka sama dostosowuje czas trwania programu do wielkości ładunku.
Awatar użytkownika
ariana
Posty: 139
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:57

Re: Pralka

Post autor: ariana »

Ja mam electroluxa perfectcare 600 i też jestem bardzo zadowolona. On także posiada funkcję dostosowania czasu prania do wielkości ładunku. Oprócz tego fajnie cicho chodzi więc jest wszystko ok.
Awatar użytkownika
gajga
Posty: 142
Rejestracja: 30 kwie 2019, 13:58

Re: Pralka

Post autor: gajga »

Pralki A+++ najlepiej sobie przeglądaj jak chcesz wymienić. wiem, że często bierze się dany model bo na 9 kg, bo ma tyle programów. A potem przerażenie jak rachunek za prąd przychodzi. A teraz się pierze przecież non stop. Wszystko można praktycznie do pralki wrzucać, do prania butów też są programy.
Awatar użytkownika
mada1
Posty: 37
Rejestracja: 10 lip 2019, 11:45

Re: Pralka

Post autor: mada1 »

Poszukujesz pralki, która będzie sprawna, niezawodna, ale jednocześnie, nie będzie kosztować zbyt dużo? To na pewno wyzwanie, ale nie całkowicie niemożliwe. Dlatego też wybierz https://usterka.pl/pralka-do-1300-zloty ... ch-pralek/ i postaw na jakość oraz naprawdę doskonałe propozycje, które tam znajdziesz. :D
Awatar użytkownika
Archi1
Posty: 95
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:17

Re: Pralka

Post autor: Archi1 »

Jak dla mnie najlepsza to Pralka PerfectCare 600 z systemem SensiCare od elektrolux. Ma wiele fajnych funkcji , które na pewno Ci się przydadzą
Awatar użytkownika
nelly
Posty: 73
Rejestracja: 30 gru 2019, 20:14

Re: Pralka

Post autor: nelly »

Tak naprawdę to jak długo nam posłuży sprzęt w dużej mierze zależy od nas samych. Jak będziemy dbać o sprzęt, to będziemy długo z niego korzystać. Dlatego poczytajcie artykuł https://www.restartagd.pl/jak-wyczyscic ... ie-porady/ z cennymi poradami dot. pielęgnacji pralki.
Awatar użytkownika
Fsze2sd1
Posty: 1
Rejestracja: 15 mar 2020, 16:29

Re: Pralka

Post autor: Fsze2sd1 »

a jaka pralka z suszarką?
-
Iskra-agencjafilmowa.pl
ODPOWIEDZ