Pracownia MG Projekt

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
ada
Posty: 1
Rejestracja: 03 gru 2019, 10:15

Pracownia MG Projekt

Post autor: ada »

Witajcie, mam pytanie ogólne o pracownię MG Projekt. CZY Waszym zdaniem to dobrzy fachowcy? I czy sprzedają naprawdę rzetelne projekty, czy może po prostu chcą zarobić? A może coś dla klientów pozytywnego uruchamiają?
Awatar użytkownika
lawenda
Posty: 312
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:50

Re: Pracownia MG Projekt

Post autor: lawenda »

Kompleksowo projektami domów zajmuje się firma https://wybieramprojekt.pl/ Przede wszystkim mają bardzo duże doświadczenie dzięki czemu projekty po prostu spełniają oczekiwania zamawiającego. Wszystko jest dopracowane zgodne z oczekiwaniami klienta, wykorzystane są sprawdzone rozwiązania
Awatar użytkownika
bob
Posty: 105
Rejestracja: 09 sty 2019, 23:23

Re: Pracownia MG Projekt

Post autor: bob »

Tak, znajdą się na rozrysowywaniu projektów, jak i rozmieszczaniu i projektowaniu pomieszczeń. Co fajne i co mi się podoba, to to właśnie, że mają te https://www.facebook.com/pg/mgprojekt/g ... e_internal grupy dla klientów. Dzięki nim łatwiej jest dokonywać zakupów projektów domów.
Awatar użytkownika
brukselka
Posty: 89
Rejestracja: 21 lut 2019, 15:00

Re: Pracownia MG Projekt

Post autor: brukselka »

No ja właśnie też na jednej z tych jestem. I bardzo mi sie podoba to, że właśnie można tam szczerze porozmawiać, bez problemów, bez głupich uwag. Po prostu piszesz i jeśli ktoś coś wie, to Ci zaraz piszą.

halina szwarc
Awatar użytkownika
goodwer
Posty: 258
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:24

Re: Pracownia MG Projekt

Post autor: goodwer »

Szukam opinii na temat biura projektowego, mianowicie Projekty z Wizją. Ktoś z was miał okazję współpracować z tą firmą? Zależy mi na firmie, która przede wszystkim posiada duże doświadczenie, ma za sobą wiele zrealizowanych projektów a także wiele lat prosperuje w branży. Będę wdzięczna za wszystkie opinie.
lelośka

Re: Pracownia MG Projekt

Post autor: lelośka »

Tutaj muszę przyznać, że faktycznie projekty oferowane przez firmę MG Projekt są wyjątkowe. Sama właśnie przeglądałam teraz propozycje, które tutaj https://www.mgprojekt.com.pl/projekty-domow-z-poddaszem znalazłam i jestem pod wrażeniem. Nie tak łatwo będzie mi zdecydować, który dokładnie projekt wybrać.
ODPOWIEDZ