portale

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
restka
Posty: 13
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:19

portale

Post autor: restka »

Jak spędzacie czas wolny od pracy? ja własnie skończyłam oglądać serial na jednej z stron streemingowych i nie mam co ze sobą począć po pracy, jakieś propozycje jak mogę spędzać czas?
Awatar użytkownika
molo
Posty: 7
Rejestracja: 25 sty 2020, 21:26

Re: portale

Post autor: molo »

Ja również do niedawna oglądałam sporo seriali na stronach do tego przeznaczonych, ostatnim jaki widziałam był kultowy Nieśmiertelni, niedawno przeczytałam na portalu https://begio.pl/stan-kirsch-nie-zyje/ Że Stan Kirsh aktor tego serialu popełnił samobójstwo, ciężko mi się zrobiło bo bardzo mi się podobała jego gra aktorska, po za tym jest to człowiek a śmierć każdego z nich jest ciężka
Awatar użytkownika
koral
Posty: 346
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:36

Re: portale

Post autor: koral »

Dla osób starszych tutaj https://zycieseniora.com/ekspert-radzi/1530/ jest ciekawy portal. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na różne tematy. Poczytajcie sobie tam koniecznie. Znajdziecie tam sporo artykułów, a w nich porady, które można wykorzystać. Między innymi można sobie tam poczytać o emeryturze po mężu.
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 66
Rejestracja: 17 sie 2019, 0:10

Re: portale

Post autor: Lena »

Portal bardzo się spodobał mojej mamie.
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 246
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: portale

Post autor: klamka »

Witam,w zeszłym miesiącu zmarł mi dziadek. Jego ostatnią wolą było spoczywać w Warszawie, gdzie się urodził i spędził dzieciństwo. Ponieważ mieszkam w Katowicach spełnienie woli taty było dla mnie dużym problemem. Znalazłem firmę pogrzebową : https://www.elizjum-warszawa.pl/ , która pomogła mi w całej organizacji i generalnie wszystkim się zajęli. Polecam każdemu tą firmę
Awatar użytkownika
Vegt5fr
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2020, 13:28

Re: portale

Post autor: Vegt5fr »

często chodzę na siłownię.
-
sklep dziecięcy
Awatar użytkownika
plakowski90
Posty: 52
Rejestracja: 25 wrz 2019, 15:26

Re: portale

Post autor: plakowski90 »

najczęściej po prostu oglądam netflixa
___________________
https://www.bartmetaco.pl/
ODPOWIEDZ