poprawa urody

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
gość

poprawa urody

Post autor: gość »

Wiele osób rozmawia o tym, w jaki sposób można jeszcze bardziej poprawić swoją urodę. Istnieje wiele sposobów, każdy z nich różni się przede wszystkim kosztami, jak również poziomem ingerencji. Wydaje mi się, że najpopularniejsze stają się sztuczne rzęsy wśród kobiet. Czy któraś z Was robiła sobie sztuczne rzęsy? Jaka jest ich trwałość?
Awatar użytkownika
kielonka
Posty: 44
Rejestracja: 30 lip 2020, 20:14

Re: poprawa urody

Post autor: kielonka »

Akurat mam swoje długie rzęsy czasem nawet ich po prostu nie maluję. Ale jeśli chodzi o poprawianie urody to tutaj mam już kilka zabiegów za sobą. Ostatnio byłam na powiększaniu ust, bo z nimi akurat zawsze miałam kompleksy. Nie ukrywam, że efekt mega mi się spodobał i jeśli będziecie szukać dobrego miejsca to zdecydowanie polecę moją klinikę Novoderm w Łodzi https://novoderm.pl/medycyna-estetyczna ... wanie-ust/ .
BartoszĆ

Re: poprawa urody

Post autor: BartoszĆ »

Moje naturalne rzęsy są bardzo rzadkie i jasne, więc dzięki ich zagęszczeniu oko wygląda znacznie lepiej. Gwarancją zadowolenia jest postawienie na profesjonalne produkty do ich zakładania oraz pielęgnacji. Polecam spojrzeć na ofertę sklepu https://amazinglashes.com/ .
ODPOWIEDZ