Pomoc

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Jaś

Pomoc

Post autor: Jaś »

Według mnie pomoc prawna powinna był łatwiej dostępna dla każdego. A co Wy o tym myślicie? Gdyby taka pomoc była łatwiej dostępna wielu ludzi mogłoby z niej skorzystać, a często są\ pozostawieni sami sobie. Czyż nie?
baśka

Re: Pomoc

Post autor: baśka »

Akurat jak ja potrzebowałam to nie miałam problemu. W sprawie o alimenty bardzo mi pomógł adwokat Łukasz Węgłowski z kancelarii Węgłowski. Z wiedzą, doświadczeniem, wie jak podejść do sprawy. W wielu dziedzinach prawa może pomóc.
Awatar użytkownika
norva
Posty: 84
Rejestracja: 12 sie 2020, 21:06

Re: Pomoc

Post autor: norva »

baśka pisze: ↑16 wrz 2020, 4:54 Akurat jak ja potrzebowałam to nie miałam problemu. W sprawie o alimenty bardzo mi pomógł adwokat Łukasz Węgłowski z kancelarii Węgłowski. Z wiedzą, doświadczeniem, wie jak podejść do sprawy. W wielu dziedzinach prawa może pomóc.
Nam umowę alimentacyjną wykonali specjaliści z kancelarii notarialnej Paweł Jan Dworczyński, Aleksandra Gąsecka-Szewczuk https://www.kancelariaslupsk.pl/czynnosci-notarialne w Słupsku. Ich oferta jest kompleksowa, zajmują się wieloma sprawami, mają korzystne stawki cenowe, a do tego są rzetelni. Bez problemu się z nimi dogadaliśmy, zdecydowanie ich polecam, jest to kancelaria godna uwagi.
Awatar użytkownika
babqa
Posty: 64
Rejestracja: 12 sie 2020, 22:16

Re: Pomoc

Post autor: babqa »

To prawda, sami mamy firmę i nieraz potrzebowaliśmy pomocy prawnej, po która zawracaliśmy się zawsze do tego samego miejsca, czyli do Kancelarii Adwokackiej adwokata Szymona Dudka https://www.adwokat-plonsk.pl/oferta/prawo-rodzinne w Płońsku. Ich oferta jest szeroka, mają korzystne ceny i są jak najbaczniej rzetelni. Ich pomoc jest nieoceniona, pan adwokat zna się na literze prawa, jest profesjonalny, polecam.
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

Re: Pomoc

Post autor: kostka9 »

Z pomocy prawnej też korzystam. Tyle, że nie w sprawie rozwodu, majątku czy tym podobnych rzeczy. Mój wielki problem to kredyt we frankach. Bez profesjonalnej pomocy byłoby mi trudno, nawet bardzo. Dlatego zgłosiłam się do https://cleverstep.pl/ i to na nich polegam całkowicie. Oni mają doświadczenie, znają problemy frankowiczów i wiedzą co należy zrobić. Jeśli macie taki kredyt, to nie czekajcie, trzeba działać i walczyć o swoje.
Banaś

Re: Pomoc

Post autor: Banaś »

Takie czasy, że bez adwokata ciężko. Ja od paru lat mam sprawdzoną kancelarię, mecenasa Pawła Odoleckiego http://adwokatodolecki.elk.pl/, która zajmuje się prawem cywilnym, karnym, spadkowym, rodzinnym, prawem pracy i administracyjnym, a także sporami gospodarczymi. Kancelaria świadczy kompleksowe usługi, w których zakres wchodzi udzielanie porad prawnych, sporządzanie umów, opinii prawnych, pism procesowych, reprezentowanie klienta przez sądami wszystkich instancji oraz organami administracji publicznej. Polecam
Awatar użytkownika
tomek2
Posty: 94
Rejestracja: 29 kwie 2019, 22:19

Re: Pomoc

Post autor: tomek2 »

kostka9 pisze: ↑15 mar 2021, 23:29 Z pomocy prawnej też korzystam. Tyle, że nie w sprawie rozwodu, majątku czy tym podobnych rzeczy. Mój wielki problem to kredyt we frankach. Bez profesjonalnej pomocy byłoby mi trudno, nawet bardzo. Dlatego zgłosiłam się doi to na nich polegam całkowicie. Oni mają doświadczenie, znają problemy frankowiczów i wiedzą co należy zrobić. Jeśli macie taki kredyt, to nie czekajcie, trzeba działać i walczyć o swoje.
W takich przypadkach można się starać o upadłość konsumencką. Są kancelarię, które w tym pomagają np. https://gaworkancelaria.pl/upadlosc-kon ... -warszawa/
tobiś

Re: Pomoc

Post autor: tobiś »

My też mamy problem z umową frankową. Udało nam się jednak znaleźć dobrą kancelarię, która nam pomogła. Tutaj https://lextio.pl jest na nich namiar. Przeanalizowali zapisy umowy i powiedzieli ile można zyskać w sądzie. Myślę, że jest to dobre rozwiązanie, bo można dzięki temu świadomie podjąć decyzję czy się chce walczyć czy też nie.
ODPOWIEDZ