pomoc dzieciom

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
bitner
Posty: 61
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:00

pomoc dzieciom

Post autor: bitner »

Wsparcie w kimś bliskim jest bardzo ważne, zwłaszcza jak przyjdzie jakaś choroba. Ale wsparcie to nie raz za mało, gdyż potrzebne są jeszcze pieniądze, ale mając bliskich wokół siebie możesz sobie poradzić. A co mają zrobić rodzice, których dzieci ciężko zachorują i nie mają nikogo? W takim wypadku mogą zgłosić się do Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ która zajmuje się wspieraniem dzieci i ich najbliższych nie tylko finansowym ale i psychicznym.
Awatar użytkownika
kiwi
Posty: 17
Rejestracja: 26 cze 2019, 9:46

Re: pomoc dzieciom

Post autor: kiwi »

O tak, zgadzam się z Tobą. Sama wiem jak ważne jest wsparcie w chorobie. Otrzymałam je od Fundacji Szlachetny Gest https://szlachetnygest.pl/ . To dzięki nim pozyskaliśmy fundusze na leczenie, leki i rehabilitację mojego małego braciszka. Nie chcę nawet myśleć, co by się stało gdybyśmy na czas nie znaleźli tej fundacji. Wspieram całym serduszkiem.
Awatar użytkownika
czarov
Posty: 230
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:40

Re: pomoc dzieciom

Post autor: czarov »

A jaki jest najlepszy domowy sposób na oparzenia? Pytam, bo się właśnie mój synek trochę poparzył przez nieuwagę... nie aż tak strasznie no ale boli go i chciałbym jakoś załagodzić ten ból. Przykładanie lodu to jedno ale co jeszcze moge zrobic jakas jest masc dobra chłodząca na to albo coś w tym stylu?
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: pomoc dzieciom

Post autor: monka »

Na pewno dzieciakom należy pomagać.
___
https://www.ceneo.pl/Biokominki
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 448
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: pomoc dzieciom

Post autor: Kaja »

Obecnie jest wiele rodzin ubogich, gdzie realne wsparcie, także finansowe jest konieczne, szczególnie gdy są jeszcze dzieci. Problem ten występuje często w rodzinach wielodzietnych i dlatego powstało wsparcie pod tytułem Karty Dużej Rodziny: http://rodzinarodzinie.pl/karta-duzej-r ... dajac-kdr/, którego zadaniem jest właśnie umożliwienie takim rodzinom korzystania z udogodnień i dostępnych ulg i zniżek.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: pomoc dzieciom

Post autor: Walkowa »

A czy Waszym zdaniem zbiórka pieniędzy online dotuje.pl może przynieść dobre efekty, kiedy potrzebna jest taka właśnie pomoc finansowa? Czy kiedykolwiek organizowaliście dla kogoś potrzebującego taką zbiórkę?
Awatar użytkownika
mali9021
Posty: 142
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:55

Re: pomoc dzieciom

Post autor: mali9021 »

Też uwielbiam pomagać innym, szczególnie bezbronnym dzieciom. Kiedy tylko mogę - pomagam
___
stoiska wystawiennicze
ODPOWIEDZ