pomoc drogowa

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Oskaruś89

pomoc drogowa

Post autor: Oskaruś89 »

Cześć, kojarzycie jakąś firmę, która oferuje pomoc drogową? Poszukuje firmy, która w swoich usługach posiada pomoc drogowa Ustron. Szukałem w inernecie takiej firmy ale nic nie znalazłem. Możecie mi powiedzieć która firma zajmuje się takimi rzeczami? Będę wdzięczny za pomoc.
mirołada

Re: pomoc drogowa

Post autor: mirołada »

Samochód czasem może nie odpalić. Oczywiście piszę to z własnego doświadczenia. Mi musiała pomóc pomoc drogowa, auto holowanie, laweta Białystok Pul Marek: http://www.pomocdrogowa.bialystok.pl/ . Serdecznie polecam jego usługi, szybko i sprawnie przyjeżdża na miejsce zdarzenia.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: pomoc drogowa

Post autor: Walkowa »

A kto z Was miał kiedykolwiek do czynienia z jakąś pomocą drogową działającą na terenie Krakowa? Ja ostatnio czytałam sobie o takich firmach na stronie internetowej http://m34.pl/zalety-firm-oferujacych-p ... -krakowie/. Jeśli i Was to ciekawi, to polecam tam zajrzeć ;)
halla

Re: pomoc drogowa

Post autor: halla »

Przy podróżowaniu warto mieć na uwadze, że czasem rzeczy mogą iść nie tak. W takich przypypadkach zawsze wskazane jest miec numery na pomoc drogową. Firma https://bauto.pl/ oferuje kompleksowe usługi mechaniczne i transport pojazdów w okolicy Białegostoku i okolicach województwa Podlaskiego.
syrenka

Re: pomoc drogowa

Post autor: syrenka »

Jeśli chodzi o holowanie aut poznań, myślę, że nie ma wątpliwości, że usługi pomocy drogowej są najlepsze. Nikt nie chce utknąć na poboczu drogi, a te usługi zapewniają niezawodny sposób na uzyskanie pomocy, gdy jest ona najbardziej potrzebna. Według mnie pomoc drogowa to nieoceniona usługa, która może uratować dzień.
ODPOWIEDZ