pomoc drogowa

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Robertuś70

pomoc drogowa

Post autor: Robertuś70 »

Witam, korzystaliście z usług pomocy drogowej? Nie wiem która pomoc Drogowa Skoczów jest warta uwagi. Widziałem, że jest pełno firm, które mają takie usługi, ale nie wiem która firma jest najlepsza. Nie wiem na co zwracać uwage podczas wyboru takiej firmy. Może powiecie z usług której firmy wy korzystacie?
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: pomoc drogowa

Post autor: Walkowa »

Jeśli zastanawiacie się, jak znaleźć profesjonalną pomoc drogową w dużych miastach, to polecam poczytać sobie o tym na stronie internetowej http://018.pl/profesjonalna-pomoc-drogo ... -miastach/. W artykule tym całkiem fajnie zostało to opisane, więc powinno Was to zainteresować ;)
mirosława1

Re: pomoc drogowa

Post autor: mirosława1 »

Każde auto może się zepsuć w najmniej oczekiwanym momencie. W takiej sytuacji pomoże Wam pomoc drogowa Poznań MMM Service: http://pomocdrogowa.i-poznan.pl/ . Zachęcam do kontaktu z tą firmą w razie awarii. Warto zapisać sobie numery telefonu do różnych pomocy drogowych.
ODPOWIEDZ