pomoc drogowa

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Grześ42

pomoc drogowa

Post autor: Grześ42 »

Cześć, możecie mi powiedzieć która pomoc Drogowa Skoczów jest warta uwagi? Szukam kogoś naprawdę profesjonalnego kto pomoże w każdym przypadku, więc mam nadzieje, że ktoś z Was powie mi coś na ten temat. Korzystaliście w ogóle z usług takich firm czy nie mieliście z nimi styczności?
łucja1

Re: pomoc drogowa

Post autor: łucja1 »

Warto wiedzieć, co w takiej sytuacji zrobić. Mi ostatnio pomagała pomoc drogowa Kołobrzeg 24h holowanie na lawecie: https://pomocdrogowa.kolobrzeg.pl/ . Ich usługi Wam serdecznie polecam. Przyjechali w piętnaście minut na miejsce wypadku. Byłam bardzo zadowolona.
Karzeł

Re: pomoc drogowa

Post autor: Karzeł »

Całkiem niedawno miałem służbowy wyjazd do stolicy i oczywiście pojechałem moim autem prywatnym. Niestety pech chciał, że na jednej z głównych ulic nagle pojazd stanął i nie chciał się już uruchomić. Wiedziałem, że najbardziej rozsądnym rozwiązaniem będzie wezwanie lawety. Właśnie wtedy pomoc drogowa Warszawa https://drogowipomocnicy.pl/ pojawiła się w ciągu kilku chwil aby mnie odholować.
ODPOWIEDZ