Pomoc dla biednych dzieci

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 91
Rejestracja: 09 mar 2019, 11:48

Pomoc dla biednych dzieci

Post autor: kasiunia »

Zbliżamy się do momentu , kiedy każdy powinien już na poważnie pomyśleć o rozliczeniu swojego zeznania podatkowego za rok ubiegły tj. 2018.Przy tej okazji pomoc dla biednych dzieci powinna stać się czymś normalnym.Możemy wspomóc Fundację Pociecha, która zajmuje się pomocą dla dzieci z rodzin niewydolnych wychowawczo.Dzięki nam takie dzieci mają szanse zaznać np. wypoczynku jaki znają dzieci z tzw pełnych rodzin. pzdr

podgórze dzielnica
Awatar użytkownika
brukselka
Posty: 89
Rejestracja: 21 lut 2019, 15:00

Re: Pomoc dla biednych dzieci

Post autor: brukselka »

Każda zarejestrowana fundacja robi coś dobrego i komuś pomaga. Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ i jej przedstawiciele na przykład wsparli finansowo sąsiadów w walce z chorobą atopowego zapalenia skóry u ich dziecka. Cieszę się, że takie inicjatywy są organizowane i że są ludzie dobrego serca.
Awatar użytkownika
andie
Posty: 2
Rejestracja: 07 maja 2019, 18:27

Re: Pomoc dla biednych dzieci

Post autor: andie »

brukselka pisze: ↑29 kwie 2019, 9:39 Każda zarejestrowana fundacja robi coś dobrego i komuś pomaga. Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ i jej przedstawiciele na przykład wsparli finansowo sąsiadów w walce z chorobą atopowego zapalenia skóry u ich dziecka. Cieszę się, że takie inicjatywy są organizowane i że są ludzie dobrego serca.
Widzę, że nie jestem sama w spieraniu szlachetnego gestu :)
Ostatnio dołączyłam do ekipy jako wolontariuszka, zachęcam tym samym do pomocy w zbiórkach - szlachetnygest.pl
Awatar użytkownika
Parebol
Posty: 52
Rejestracja: 15 sty 2019, 10:50

Re: Pomoc dla biednych dzieci

Post autor: Parebol »

Ja już zapomniałam o zeznaniu podatkowym. Gdy się jednak rozliczałam, to 1% przekazałam na Fundację Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Nie była to jedyna okazja do poznania tej szlachetnej organizacji. Postanowiła bardziej poznać cierpiące dzieci, którymi się opiekuje. I tym sposobem została ich wolontariuszką.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Pomoc dla biednych dzieci

Post autor: Kaja »

Najlepiej poszukać organizacji pozarządowych, które zajmują się pomocą takim osobom
ODPOWIEDZ