Pomoc agencji - Katowice

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
błyskok

Pomoc agencji - Katowice

Post autor: błyskok »

witam, szukam dobrej agencji detektywistycznej - na https://prywatny-detektyw-katowice.pl/ znalazłem namiar do dobrze wyglądającej agencji detektywistycznej. Zależy mi na zbadaniu majątku mojego partnera biznesowego, podejrzewam że w firmie znika sporo pieniędzy i generowane są sztuczne koszty. Podobno agencja może mi pomów, to trudna sprawa, która wymaga takiej specjalistycznej wiedzy oraz metod działania.
Aluśka_89

Re: Pomoc agencji - Katowice

Post autor: Aluśka_89 »

Czy wiecie jak wykryć oprogramowanie szpiegowskie w telefonie komórkowym? Bardzo zależy mi na profesjonalnej agencji z doświadczeniem. Ostatnio znalazłam biuro detektywistyczne Ro-Man Sp. z o.o. Więcej na stronie https://detektywkrakow.pl/newsy/jak-sku ... fonie.html

będzin kołłątaja
j.masło

Re: Pomoc agencji - Katowice

Post autor: j.masło »

Sprawy oszustwa bywają bardzo skomplikowane dla tego policja ze względu na brak czasu umarza śledztwo lub prowadzi je ogólnikowo nie zagłębiając się w wiele ważnych faktów. Warto skorzystać z dostępnych na polkim rynku narzędzi https://spyroom.pl/, które ułatwią w razie potrzeby udowodnienie racji przed sądem. Uwierz mi, przydaje się.
PatryykŚ

Re: Pomoc agencji - Katowice

Post autor: PatryykŚ »

j.masło pisze: ↑31 paź 2021, 18:11 Sprawy oszustwa bywają bardzo skomplikowane dla tego policja ze względu na brak czasu umarza śledztwo lub prowadzi je ogólnikowo nie zagłębiając się w wiele ważnych faktów. Warto skorzystać z dostępnych na polkim rynku narzędzi , które ułatwią w razie potrzeby udowodnienie racji przed sądem. Uwierz mi, przydaje się.
A moim zdaniem to najlepiej powierzyć sprawę zaufanemu detektywowi jak oni - https://detektywi.net/detektyw-zyrardow/ Mają odpowiednie narzędzia i przede wszystkim doświadczenie, dzięki któremu szybko sobie poradzą z każdym tematem. Są skuteczni i dyskretni.
AntouszŁ

Re: Pomoc agencji - Katowice

Post autor: AntouszŁ »

błyskok pisze: ↑23 wrz 2021, 11:33 witam, szukam dobrej agencji detektywistycznej -znalazłem namiar do dobrze wyglądającej agencji detektywistycznej. Zależy mi na zbadaniu majątku mojego partnera biznesowego, podejrzewam że w firmie znika sporo pieniędzy i generowane są sztuczne koszty. Podobno agencja może mi pomów, to trudna sprawa, która wymaga takiej specjalistycznej wiedzy oraz metod działania.
Jesli chodzi o dobrego detektywa to ja mogę podrzucić Wam namiary na tę agencję - https://detektywi.net/detektyw-ciechanow/ Korzystałem z ich usług raz i zrobili na mnie naprawdę dobre wrażenie. Do niczego nie mogłem się przyczepić. Działają sprawnie i naprawde szybko. Bez zbędnego przeciagania.
ODPOWIEDZ