Polisa podróżna

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
marmani
Posty: 4
Rejestracja: 19 kwie 2019, 10:28

Polisa podróżna

Post autor: marmani »

Szukam tyko najlepszych opcji pod tym względem. Czy wydaje się wam, że to https://wakacyjnapolisa.pl/ubezpieczenie-podrozne/ jest warte uwagi? Z góry dzięki za wszelką pomoc.
Awatar użytkownika
qTi
Posty: 5
Rejestracja: 04 maja 2019, 10:26

Re: Polisa podróżna

Post autor: qTi »

A myślisz, że taka oferta będzie dobra? https://kalkulator.polisaturystyczna.pl ... rystyczne/ ja bym korzystał z tego kalkulatora. Niby jest sprawdzony przez moje rodzeństwo!
Nie ma we mnie nic oryginalnego, jestem zbiorowym dziełem wszystkich, których w życiu poznałam.
Awatar użytkownika
domi.nika
Posty: 34
Rejestracja: 15 lip 2019, 13:56

Re: Polisa podróżna

Post autor: domi.nika »

Najlepszych polis polecam szukać na stronie http://tania-polisa.com. Jest to multiagencja ubezpieczeniowa, która pomoże wam wybrać najlepsze ubezpieczenie ze wszystkich dostępnych na rynku. Sprawdźcie aktualne oferty http://tania-polisa.com/aktualnosci/
Awatar użytkownika
WilburM66
Posty: 64
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:09

Re: Polisa podróżna

Post autor: WilburM66 »

A co uważacie o tej porównywarce https://ubea.pl/ ? Czy jest ona Waszym zdaniem warta uwagi? Ja się właśnie nad tym bardzo poważnie zastanawiam...
Coż, takie jest ryzyko zakochania się. Można stracić godność.
Awatar użytkownika
poskina
Posty: 104
Rejestracja: 18 maja 2019, 13:37

Re: Polisa podróżna

Post autor: poskina »

Moim zdaniem wybierając się w podróż taka polisa jest wręcz obowiązkowa. Najlepiej posprawdzaj sobie kilka miejsc i dopiero się na coś konkretnego zdecyduj. Z miejsc, które znam możesz zajrzeć między innymi na https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/zagra ... /faro.html . Co prawda link dotyczy konkretnego miejsca, jednak na stronie można znaleźć wiele możliwości ubezpieczeń w zależności od indywidualnych potrzeb. Pamiętaj, że nie zawsze cena jest najważniejsza. Najważniejsza jest pewność, że w razie jakiegoś wypadku jest się objętym kompleksową ochroną ubezpieczeniową zarówno w kraju, jak i za granicą.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 110
Rejestracja: 23 wrz 2019, 10:01

Re: Polisa podróżna

Post autor: pukla123 »

Mnie się przyda jakieś lepsze ubezpieczenie. Wybieram się do Azji, A w szczegolności Rosję chce odwiedzić. Temat wiz postaram się załatwić dzięki informacjom z tej strony http://www.turystyka24h.pl/turystyczne_ ... -6711.html Jakby ktos planował tam jechac, to polecam ja takze przeczytac
Awatar użytkownika
klamka
Posty: 171
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:31

Re: Polisa podróżna

Post autor: klamka »

Polisa podróżna według mnie jest niezbędna przed wyjazdem na wakacje poza granice polski. Sądzę, że może ona nas uchronić przed wieloma nieprzewidzianymi sytuacjami. Tutaj : https://ubezpieczenieturystyczne.online/ możecie sie dowiedzieć więcej na temat samego ubezpieczenia. Dajcie później znać, co na ten temat sądzicie.
Awatar użytkownika
Mikolajek41
Posty: 4
Rejestracja: 12 mar 2020, 11:17

Re: Polisa podróżna

Post autor: Mikolajek41 »

Moim zdaniem warto mieć przy sobie takie polisy :)
Awatar użytkownika
Santi
Posty: 41
Rejestracja: 02 kwie 2019, 22:52

Re: Polisa podróżna

Post autor: Santi »

Obecna sytuacja trochę pokrzyżowała nasze plany wakacyjne, no ale trudno, zdrowie jest najważniejsze i mam nadzieję, że na podróże jeszcze przyjdzie czas. Do tej pory regularnie sprawdzałam okazje cenowe wakacje bo wiadomo, że chciałam wyjechać za rozsądną cenę:) Jak pewnie każdy z nas ;)
Awatar użytkownika
anianita
Posty: 99
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:22

Re: Polisa podróżna

Post autor: anianita »

Co by nie mówić taka polisa moim zdaniem jest wręcz obowiązkowa bynajmniej da mnie. Wolę na wakacjach mieć spokojną głowę i nie martwić się jak dojdzie do jakiegoś zdarzenia losowego. Ofert takiego ubezpieczenia na rynku nie brakuje więc nie ma co decydować się na pierwsza znalezioną bo można sporo przepłacić. Tutaj https://rankomat.pl masz świetną porównywarkę, ja osobiście z niej korzystam. Po wypełnieniu konkretnych danych w kalkulatorze dosłownie w kilka minut dostaniesz dopasowane do potrzeb oferty. Warto sobie je prześledzić nie tylko pod względem cen, ale również warunków ubezpieczenia. Z pewnością każdy znajdzie najkorzystniejszą dla siebie polisę. Dal mnie taka porównywarka to rewelacyjne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
SebaK289
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2020, 17:53

Re: Polisa podróżna

Post autor: SebaK289 »

Ja zawsze wykupuję sobie taką polise.
ODPOWIEDZ