Poczta czy kurier?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
asmaki
Posty: 151
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:25

Poczta czy kurier?

Post autor: asmaki »

Jak najtaniej nadawać paczki? Lepiej przez kuriera czy pocztę?
Awatar użytkownika
buzata
Posty: 138
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:35

Re: Poczta czy kurier?

Post autor: buzata »

wszystko zależy od tego co chcesz nadać, czasami lepiej tu, czasem tam. z resztą zobacz sobie tu https://www.brokerkurier.pl/ gdzie jest tani kurier różnych firm przewozowych, porównasz sobie ceny i zorientujesz się gdzie najtaniej ;)
Awatar użytkownika
leah
Posty: 16
Rejestracja: 22 lis 2019, 22:45

Re: Poczta czy kurier?

Post autor: leah »

paczkomat :)
Awatar użytkownika
gajga
Posty: 141
Rejestracja: 30 kwie 2019, 13:58

Re: Poczta czy kurier?

Post autor: gajga »

Pocztą wychodzi chyba drożej. Dawno nic nie nadawałam w ten sposób bo mam praktycznie pod blokiem paczkomat to jak potrzebuję to i nadaję i odbieram paczki w ten sposób. Nawet jak ktoś nie chce potem też odebrać w paczkomacie to ja mogę nadać a kurier dowiezie tą paczkę pod wskazany adres. I wygoda nawet z pakowaniem, wiecie, że można kupić nawet idealnie pasujące kartony Inpost C? W taki zmieści się sporo a jest pewność, że spełni on wymogi gabarytu C. Jak się prowadzi biznes, nadaje dużo paczek i zamówi takich kartonów od razu w dużej ilości to wychodzą nawet za niecałe 2 zł za sztukę.
ODPOWIEDZ