Perfumeria Madeleine - zamienniki perfum Chanel

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
madeleine
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2020, 19:03
Kontakt:

Perfumeria Madeleine - zamienniki perfum Chanel

Post autor: madeleine »

Serdecznie zapraszam do skorzystania z oferty perfumerii internetowej Madeleine
Posiadamy ponad 250 odpowiedników perfum oryginalnych, które mają świetną jakość i niezwykłą trwałość. W tym właśnie odpowiedniki Chanel :)
Wypróbuj odpowiednik 101 słynnej Chanel numer 5. ;)
Przekonaj się sam/a i sprawdź na www.e-madeleine.pl

Do wyboru 4 pojemności w bardzo przystępnych cenach:
10 ml - 8,99 zł
35 ml - 16,99 zł
53 ml - 24,99 zł
105 ml - 38,99 zł

Paczki wysyłamy również za pobraniem oraz za granicę.
Dla przesyłek powyżej 249 zł - DARMOWA DOSTAWA! :!:
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Perfumeria Madeleine - zamienniki perfum Chanel

Post autor: Walkowa »

Jeśli szukacie ładnych, oryginalnych, a jednocześnie niedrogich perfum w eleganckich flakonikach, to polecam zajrzeć na stronę internetową https://francuskieperfumy.pl/. Mają tam naprawdę ogromny wybór zapachów, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie ;)
Awatar użytkownika
welonka28
Posty: 3
Rejestracja: 08 kwie 2020, 3:59

Re: Perfumeria Madeleine - zamienniki perfum Chanel

Post autor: welonka28 »

Czy te zamienniki są w ogóle warte zamawiania? Chodzi mi o trwałość i zapach. Chciałabym kupić sobie coś nowego na wiosnę.
Awatar użytkownika
Klara27
Posty: 112
Rejestracja: 14 wrz 2019, 22:48

Re: Perfumeria Madeleine - zamienniki perfum Chanel

Post autor: Klara27 »

Mój ulubiony zapach na wiosnę to Giorgio Armani Si. Wolę kupić oryginalne perfumy, a zamienniki omijam szerokim łukiem. Moim zdaniem nie warte są uwagi. Nigdy nie będziesz miała takiego samego zapachu, a i o trwałość takich perfum jest nikła. Zanim się zorientujesz masz pusty flakonik.
Awatar użytkownika
gabi22
Posty: 177
Rejestracja: 27 lut 2019, 10:28

Re: Perfumeria Madeleine - zamienniki perfum Chanel

Post autor: gabi22 »

Uważam również, że perfumeria https://www.perfumesco.pl/perfumy-meskie jest godna uwagi. Długo szukałam perfum markowych w dobrej cenie i znalazłam właśnie ten sklep. Gdzie naprawdę bogata oferta robi wrażenie, tak samo jak i ceny. Tam można znaleźć bardzo ładne perfumy marki Hugo Boss, czy Calvin Klein. Znajdziecie tam propozycje kompozycji zapachowych dla kobiet, jak i panów. Także na pewno warto tam zajrzeć.
ODPOWIEDZ