pasy Smart kid belt

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
komoda
Posty: 46
Rejestracja: 21 maja 2019, 11:12

pasy Smart kid belt

Post autor: komoda »

Moja chrześniaczka jest na tyle duża, że już może zrezygnować z fotelika ale czy same pasy są na tyle bezpieczne? Zastanawiam się czy jest jakaś lepsza alternatywa zamiast fotelika. Szukając jakieś podpowiedzi w internecie trafiłam na pasy Smart kid belt https://smartkidbelt.com/pl/ i tak się zastanawiam czy by takich dla niej nie kupić. W końcu nie są takie drogie a producenci zapewniają, że są atestowane i w pełni bezpieczne. Myślicie, że się sprawdzą?
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 66
Rejestracja: 17 sie 2019, 0:10

Re: pasy Smart kid belt

Post autor: Lena »

Fajny wynalazek dla starszych dzieciaków:) Uważam, że są bezpieczne, na pewno mają jakiś atest.
Awatar użytkownika
Kaoma88
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:35

Re: pasy Smart kid belt

Post autor: Kaoma88 »

Jak dla mnie super wynalazek, właśnie dla starszych dzieci ;) Bardzo bezpieczne pasy i świetna alternatywa dla fotelików.
Awatar użytkownika
papadryl
Posty: 44
Rejestracja: 20 sty 2020, 10:21

Re: pasy Smart kid belt

Post autor: papadryl »

ja zanim je kupilem to przetrzepalem caly internet w poszukiwaniu wszelkich informacji, ogolnie pasy sa spoko, fajne, maja odpowiednie testy, sa bezpieczne, aczkolwiek strasznie zdziwil mnie heejt... masakra, czemu ludzie tak najezdzaja na to urzadzenie?!
Awatar użytkownika
kikunia
Posty: 78
Rejestracja: 14 maja 2019, 23:46

Re: pasy Smart kid belt

Post autor: kikunia »

A widzieliscie wyniki tych testow https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/ ? ja bylam w szoku.. choc moze staje sie jasne, czemu producenci fotelikow tak bardzo nie chca pokazywac wynikow
Awatar użytkownika
Kamiqa
Posty: 8
Rejestracja: 12 lut 2020, 18:28

Re: pasy Smart kid belt

Post autor: Kamiqa »

papadryl pisze: ↑20 sty 2020, 10:24 ja zanim je kupilem to przetrzepalem caly internet w poszukiwaniu wszelkich informacji, ogolnie pasy sa spoko, fajne, maja odpowiednie testy, sa bezpieczne, aczkolwiek strasznie zdziwil mnie heejt... masakra, czemu ludzie tak najezdzaja na to urzadzenie?!
Zwróć uwagę, że to przeważnie konkurencja i najbliżsi klienci. Im nie pasuje Smart Kid Belt. Dlaczego to ciężko powiedzieć. A sam pas jest fajnym rozwiązaniem i każdy kolejny test jaki czytam, to jeszcze bardziej mnie do niego przekonuje.
Awatar użytkownika
bawarka
Posty: 64
Rejestracja: 14 maja 2019, 22:29

Re: pasy Smart kid belt

Post autor: bawarka »

odnioslam takie samo wrazenie, ze to wlasnie konkurencja toczy ten hejt.. ciagle jakies zarzuty bezpodstawne..
Awatar użytkownika
Kaoma88
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:35

Re: pasy Smart kid belt

Post autor: Kaoma88 »

bawarka pisze: ↑20 lut 2020, 12:06 odnioslam takie samo wrazenie, ze to wlasnie konkurencja toczy ten hejt.. ciagle jakies zarzuty bezpodstawne..
Noo w szczególności robi to bardzo dobrze blog osiemgwiazdek. gdzie pasy SKB krytykuje ale testów z fotelików, które tak ochoczo rekomendują już nie pokazują
Awatar użytkownika
jejszerokoscafrodyta
Posty: 15
Rejestracja: 30 gru 2019, 17:25

Re: pasy Smart kid belt

Post autor: jejszerokoscafrodyta »

wiecie co. ja tam nie patrze kto hejtuje kto co chwali.. mam wlasny rozum i umiem czytac ze zrozumieniem.. przeanalizowalismy z mezem za i przeciw pasów oraz fotelika dla starszego dziecka i pasy okazaly sie lepszym rozwiazaniem
ODPOWIEDZ