paletowa przesyłka

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
asmaki
Posty: 151
Rejestracja: 15 maja 2019, 22:25

paletowa przesyłka

Post autor: asmaki »

Dobry i tani kurier poszukiwany do przesyłek na paletach. Kogo byście polecili?
Awatar użytkownika
buzata
Posty: 138
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:35

Re: paletowa przesyłka

Post autor: buzata »

Przez internet teraz można wysłać właściwie wszystko, nawet rzeczy większe typu części samochodowe. W tym celu wystarczy wejść na stronę https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-na ... e-kurierem , gdzie jest opisane jak nadać palete kurierem
Awatar użytkownika
gajga
Posty: 142
Rejestracja: 30 kwie 2019, 13:58

Re: paletowa przesyłka

Post autor: gajga »

Polecam zobaczyć na tej stronie gdzie można wysyłać między innymi przesyłki do niemiec . Nadacie tanio paczki zagraniczne, na terenie kraju. Listy, paczki, palety. Z tego co się orientuje to właśnie poprzez tą stronę jest i szybko i korzystnie cenowo. A samo nadanie nie wymaga zawierania umowy żadnej.
Awatar użytkownika
Kleo
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwie 2019, 10:56

Re: paletowa przesyłka

Post autor: Kleo »

A patrzyłeś na stronie brokera kurierskiego? Wiem, że oni też pośredniczką w wysyłce palet. Kurjerzy.pl ma w ofercie coś takiego. Wejdź na ich stronę. Tam jest wygodny kalkulator, gdzie możesz sprawdzić wszystkie opcja dla takiej przesyłki. Broker to zawsze najlepsza i najkorzystniejsza opcja.
pośka

Re: paletowa przesyłka

Post autor: pośka »

Również polecam sprawdzić sobie ceny na portalach brokerów, masz je podane w jednym miejscu i nie trzeba specjalnie szukać. Aczkolwiek pamiętaj, że nie wiadomo jak kurier byłby dobry to jeśli paczka jest źle zabezpieczona to towar wewnątrz może sie uszkodzić. Dlatego tej kwestii nie pomijaj i zadbaj o nią.Warto jest posiadać dyspensery do taśm i porządną taśmę samoprzylepną, która się nie zrywa i nie odkleja. Zadbaj także o dobrej jakości wypełnienie, które będzie amortyzować wnętrze paczki
ODPOWIEDZ