Osrodek walki z uzaleznieniami

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Sammy
Posty: 290
Rejestracja: 19 mar 2019, 19:24

Osrodek walki z uzaleznieniami

Post autor: Sammy »

Witam, poszukuje dobrego osrodka ktory moglby pomoc mojemu tacie wyjsc z nalogu. Od wielu lat nalogowo pije alkohol, po ktorym robi sie agresywny. Moze tak Medox w Nowym Modlinie http://medox.org.pl/ ? Sporo osob zachwala to miejsce z tego co slyszalam
Awatar użytkownika
Gszegosz99
Posty: 185
Rejestracja: 24 paź 2019, 19:00

Re: Osrodek walki z uzaleznieniami

Post autor: Gszegosz99 »

To nie takie proste. Pozostaje przede wszystkim chęć zmiany u danej osoby, a z tym niestety jest różnie. Właśnie dlatego warto zajrzeć do https://alko-maty.pl/19-alkohit i pomyśleć o takich mechanizmach kontrolowania alkoholu. To istotna sprawa, miejcie to na uwadze.
Awatar użytkownika
likka9
Posty: 159
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:34

Re: Osrodek walki z uzaleznieniami

Post autor: likka9 »

czasami warto znaleźć alternatywę dla alkoholu, na przykład kava kava taka jest kavakavaworks.com smaczna i też odpreza jak alko, ale nie uzależnia, warto pomyśleć o takiej alternatywie :)
Awatar użytkownika
archie
Posty: 73
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:42

Re: Osrodek walki z uzaleznieniami

Post autor: archie »

Dobrym ośrodkiem leczącym różnego rodzaju uzależnienia behawioralne (od czegoś, od czynności) jest Forest. Tutaj opracowano nowatorską metodę leczenia Forest Point, ale także wprowadzono możliwość jazdy konnej, która uspokaja, czy wycieczek krajoznawczych. Dlatego tak wiele osób wychodzi wolnych od nałogu.
Awatar użytkownika
Tymotek_GraD
Posty: 3
Rejestracja: 17 lip 2020, 13:36

Re: Osrodek walki z uzaleznieniami

Post autor: Tymotek_GraD »

A znacie jakiś taki ośrodek w okolicach Rzeszowa?
Krzyś54

Re: Osrodek walki z uzaleznieniami

Post autor: Krzyś54 »

Jeśli Twój tata nałogowo spożywa alkohol, to warto być świadomym tego, że w organizmie nagromadziło się wiele niebezpiecznych toksyn. Przed podjęciem terapii czy też zaszycia alkoholowego, polecam poczytać o detoksie alkoholowym w Jastrzębiu Zdrój. Polega on na podawaniu odpowiednich dawek kroplówek z solą fizjologiczną oraz glukozą. Jest to zabieg przeprowadzany przez wyspecjalizowanych w tych tematach ratowników medycznych. Aby dobrać odpowiednią dawkę kroplówek, bardzo ważne jest przeprowadzenie przed zabiegiem szczegółowego wywiadu.
ODPOWIEDZ