Organizacja konferencji w Poznaniu?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
mamuśka17

Organizacja konferencji w Poznaniu?

Post autor: mamuśka17 »

Czy możecie polecić miejsce, gdzie warto zorganizować niewielką konferencję branżową? Na https://www.hoteltraffic.pl/poznan/konferencje jest dostępna oferta hotelu Traffic. Czy ktoś z Was może tam salę wynajmował i może podzielić się opinią, lub doradzić inne miejsce?
Gaweł

Re: Organizacja konferencji w Poznaniu?

Post autor: Gaweł »

Tak naprawdę sama organizacja konferencji jest całkiem sporym wydarzeniem i wiem również z własnego doświadczenia, że niezwykle ważną kwestią jest to aby wiedzieć także kto bez problemu zbuduje stoiska konferencyjne. Na pewno bardzo dobrą opcją jest skorzystanie z usług firmy https://expoextreme.com.pl i jak najbardziej takie sprawy są dla mnie niezwykle istotne.
kamiśs

Re: Organizacja konferencji w Poznaniu?

Post autor: kamiśs »

A jak oceniacie przykładowo sale konferencyjne nad bałtykiem w hotelu Zalewski? Czy ktoś z was może tam organizował taką okoliczność? Tak pytam, ponieważ przypadkiem natrafiłam na tą ofertę i mnie zainteresowała. Zastanawiam się dlatego - czy warto u nich zorganizować konferencję? Chciałabym poznać tylko opinie.
ODPOWIEDZ