Optyk

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
messa
Posty: 87
Rejestracja: 13 sie 2020, 10:55

Optyk

Post autor: messa »

Dobrze jest mieć swój sprawdzony salon optyczny, moim jest Oko Na Świat na Tarchominie w Warszawie https://www.optykokonaswiat.pl/oferta. Tam profesjonalnie dobrano mi soczewki okularowe i kontaktowe. Miałam oczywiście wykonane skrupulatne badanie, jest tam też bogaty wybór wzorów opraw korekcyjnych i jeżeli się wahacie nad różnymi opcjami, to obsługa zawsze chętnie pomoże. Ceny mają korzystne, są rzetelni, polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
hyuk
Posty: 120
Rejestracja: 12 sie 2020, 20:46

Re: Optyk

Post autor: hyuk »

Wiem o co chodzi. Sama też mam sprawdzonego optyka, Optyk Grelich-Tomalka w Katowicach http://optykgt.pl/. Ich oferta jest kompleksowa, mam tam nawet okulistę, świetnego specjalistę, z doświadczenie i odpowiednimi kompetencjami. Wyrabiam tam również soczewki, które są idealnie do mnie dobrane. Ceny mają korzystne, a wybór oprawek jest szeroki. Zdecydowanie ich polecam, warto się tam wybrać :).
Awatar użytkownika
cero
Posty: 111
Rejestracja: 06 sie 2020, 11:24

Re: Optyk

Post autor: cero »

Niestety problemy ze wzrokiem ma praktycznie każdy w mojej rodzinie. Część z nas chodzi w soczewkach, część w okularach, jednak wszyscy zaopatrujemy się w nie w salonie Do Zobaczenia na Ursynowie w Warszawie https://optyk-dozobaczenia.pl/soczewki-kontaktowe/. To rzetelny optyk, mają korzystną ofertę, szeroką gamę produktów różnych marek, jednak świetnej jakości. Polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
lidia
Posty: 109
Rejestracja: 06 sie 2020, 18:34

Re: Optyk

Post autor: lidia »

Ja mam swojego sprawdzonego optyka w salonie optycznym KATALINA w Łomiankach, nie tylko mam tam świetną opiekę okulistyczną, lekarz jest profesjonalny i sympatyczny, ale też idealnie dobrano do mnie soczewki okularowe, no i kupiłam tam oprawki https://www.optyk-katalina.pl/gabinet-l ... okulistyka. Ofertę mają kompleksową, co szczerze doceniam, bo nie muszę latać po całym mieście, no i ceny mają korzystne, a obsługa profesjonalna.
Awatar użytkownika
Kaja
Posty: 438
Rejestracja: 09 lip 2019, 8:11

Re: Optyk

Post autor: Kaja »

Nie mam zamiaru tak daleko jechać do optyka. Najlepiej poszukać dobrego w swojej okolicy i tyle. Nie jest to takie trudne.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Optyk

Post autor: monka »

Myślę, że w tym przypadku potrzebny jest specjalista. Jeżeli chodzi o badanie wzroku, to Wielkopolska ma dobry salon optyczny, gdzie będziesz mógł wykonać badanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie https://visionexpert.pl/ Wzrok to bardzo ważna sprawa, nie powinniśmy bagatelizować problemów z nim związanych.
oliwiuś

Re: Optyk

Post autor: oliwiuś »

Po ostatniej wizycie u okulisty dostałam zalecenia abym nosiła okulary korekcyjne . Szukałam wszędzie ale najbardziej w oko wpadł mi ten model tutaj https://eyewear24.net/product-pol-22157 ... -3207.html . Mają charakterystyczne czerwone oprawki które przyciągają uwagę innych osób.
toluś

Re: Optyk

Post autor: toluś »

Po ostatniej wizycie u optyka stwierdzono że mam wadę wzroku i muszę nosić okulary korekcyjne. Fajne znalazłam w tym sklepie tutaj https://iokulary.pl/product-pol-48221-O ... E-006.html . Podoba mi się w nich nowoczesny design i kolory oprawek.
Bośka

Re: Optyk

Post autor: Bośka »

Do optyka czasem warto jeździć bo oczy są ważnym elementem , bez którego będzie ciężko żyć. Można też zainwestować w soczewki jak nie lubimy okularów. Zerknij na propozycje na bezokularow.pl . Mają tam sporo ciekawych ofert w dobrej cenie. Każdy znajdzie coś wyjątkowego.
Ślimaczek

Re: Optyk

Post autor: Ślimaczek »

A jest ktoś z Was tutaj może z Sopotu lub okolic i szuka dobrego okulisty? Powiem Wam, że byłam niedawno na konsultacji w Centrum Medycznym Optis https://optisgdansk.pl/oferta/okulista-optyk-sopot/ i jestem bardzo zadowolona z opieki, jaką tam otrzymałam. A pod opieką okulistów jestem naprawdę od wczesnych lat dziecięcych, więc mam doświadczenie w tej kwestii.
Awatar użytkownika
alutka90
Posty: 565
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:23

Re: Optyk

Post autor: alutka90 »

Jeśli masz problem ze wzrokiem, to nie lepiej po prostu poddać się laserowej korekcji wzroku, zamiast kupować i chodzić w okularach lub soczewkach? Możesz zajrzeć na https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku, gdzie znajdziesz świetnych okulistów z Sopotu, więc z całego Trójmiasta i okolic dojazd jest bardzo łatwy.
zośka

Re: Optyk

Post autor: zośka »

okulary do komputera jakie wybrać jeśli nie mam wady wzroku ale jednocześnie chce chronić wzrok przed światłem z ekranu?

spędzam naprawdę dużo czasu przed komputerem często później jeszcze siedzę z telefonem w ręce bądź tabletem nie chce w przyszłości mieć problemów ze wzrokiem w związku z tym pytanie do was co robić
kitaroson

Re: Optyk

Post autor: kitaroson »

Polecam poczytać porady przed wizytą u optyka, tutaj macie pełne info - ioptyk.pl/category/porady/
Nie chodzi o to, że macie być mądrzejsi od lekarza, tylko bardziej o świadomość tego, jak należy działać, na co zwracać uwagę i co jest istotne. Wyłącznie ten model robi różnicę i właśnie tak radzę do tego podejść.
Nawet minimalna świadomość może tutaj zrobić już istotną różnicę - serio.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 71
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:43

Re: Optyk

Post autor: paniola »

Jaki waszym zdaniem jest najlepszy salon optyczny ? Według mnie to Vision Express , dlatego ,że w jednym miejscu możemy dokonać diagnozy czyli badania wzroku na bardzo dobrym sprzęcie a później zamówić oprawki okularowe wraz ze szkłami jakie ustalono na badaniu diagnostycznym.

kabel światłowodowy 2j
Awatar użytkownika
diademe
Posty: 380
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:40

Re: Optyk

Post autor: diademe »

Moim zdaniem świetne porady dotyczące zdrowia oczu, można znaleźć na stronie internetowej pod tym linkiem: https://opiekaizdrowie.pl/choroby/oczu/ ... chego-oka/. Jeśli zastanawialiście się nad nad leczeniem czy profilaktyką, to wszystkie odpowiedzi na tego typu pytania znajdziecie u nich na stronie internetowej.
ODPOWIEDZ