oprogramowanie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Wituś53

oprogramowanie

Post autor: Wituś53 »

Witam, jest na forum ktoś kto interesuje się informatyką? Szukam strony na której, znajde różnego rodzaju oprogramowanie. Na ten moment wpadło mi w oko https://www.vebo.pl/ ale nie wiem czy będzie to dobry wybór. Znacie jakieś sklepy z podobnymi oprogramowaniami do tego co jest w tym?
Awatar użytkownika
tenzly
Posty: 120
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:38

Re: oprogramowanie

Post autor: tenzly »

To już warto powierzyć firmie zajmującej się kompleksowo takimi rzeczami. Ważne jest tu indywidualne podejście do każdej firmy i zastosowanie odpowiednich usprawnień. Przydadzą się na pewno też produkty sieciowe proponowane przez https://www.senetic.pl/ruckus/switches/icx_7150/ Specjalne routery, dyski do zadań specjalnych, dla biznesu.
Piotruś35

Re: oprogramowanie

Post autor: Piotruś35 »

Jeżeli chodzi o oprogramowanie to w obecnych czasach to obowiązek jeżeli chcesz utrzymać się na rynku. Dla nowo otwartej firmy dobre rozwiązania ma https://wins.pl/ Nie tylko podpowie które programy z ich oferty należy posiadać ale i pomoże je wdrożyć. Dzięki nim nie będziesz odbiegać od konkurencji i utrzymasz się na rynku.
ODPOWIEDZ