Oprogramowanie dla biur rachunkowych online

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
elka898
Posty: 108
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:34

Oprogramowanie dla biur rachunkowych online

Post autor: elka898 »

Temat numer jeden u mnie w biurze to oprogramowanie dla biur rachunkowych online. Chce w końcu usprawnić pracę całego zespołu i liczę na Was, że polecicie mi jakieś świetne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
misia909
Posty: 56
Rejestracja: 14 mar 2019, 12:29

Re: Oprogramowanie dla biur rachunkowych online

Post autor: misia909 »

Powiem Ci, że jest taki program, a konkretnie oprogramowanie, jak https://mb24.pl/ Korzystają z niego biura rachunkowe, jeśli chcą w jakiś sposób sobie pomóc, z wypisywaniem faktur, z rozliczeniami i z kontaktem z klientem. Możecie się nad tym zastanowić, jeśli potrzebujecie tego.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Oprogramowanie dla biur rachunkowych online

Post autor: Walkowa »

Skoro już mowa o oprogramowaniu dla firm, to chciałam Wam też polecić nowoczesne systemy do zarządzania dokumentami w wersji elektronicznej, które oferuje firma Primesoft. Z jej pełną ofertą możecie zapoznać się na stronie http://www.primesoft.pl/, do czego serdecznie Was zachęcam ;)
Awatar użytkownika
Klara27
Posty: 112
Rejestracja: 14 wrz 2019, 22:48

Re: Oprogramowanie dla biur rachunkowych online

Post autor: Klara27 »

U nas dobrze się sprawdza program do fakturowania mFaktura https://www.vebo.pl/mfaktura-standard. Wzięliśmy wersję standard, ponieważ nie prowadzimy magazynu. Dla mnie najważniejsze jest, że program ma wszystko czego potrzebujemy i przede wszystkim jest łatwy w obsłudze, więc każdy sobie bez problemu poradzi.
Trex

Re: Oprogramowanie dla biur rachunkowych online

Post autor: Trex »

A ja mam pytanie pobieżne. Czy ktoś się orientuje czy https://aurero.com/ korzysta z jakiegoś oprogramowania dla biur rachunkowych, czy jest to osobne oprogramowanie do gabinetu lekarskiego czy przychodni z własnym rozwiązaniem księgowym dostosowanym do specyfiki rynku? Pytam bo szukam jakiegoś oprogramowania medycznego które kompleksowo zajmie się wszystkim w moim gabinecie, a nie że będę potrzebować do tego 10 różnych programów i sztabu dodatkowych pracowników.
Gustawo

Re: Oprogramowanie dla biur rachunkowych online

Post autor: Gustawo »

do pracy całego biura polecam program do faktur Faktura Small Business Standard w wersji sieciowej. Takie rozwiązanie pozwala fakturować na wielu stanowiskach, a każdy użytkownik ma dostęp do wspólnej bazy danych. Nie ma więc problemu duplikacji treści. Polecam poczytać o funkcjach na stronie producenta: https://www.mega-tech.com.pl/fakturowanie/
ODPOWIEDZ