opieka nad psem

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Kiciuś

opieka nad psem

Post autor: Kiciuś »

Hej. Czy znacie może kogoś, kto korzystał z usług opiekuna dla zwierząt? Szukam kogoś, kto mógłby kilka razy przyjść do moich dziadków i wziął ich dwa psy na dłuższy spacer. To są już starsi ludzie i nie zawsze mają siłę na wycieczki z psami. Dajcie znać, jeżeli znacie jakąś firmę, która zajmuje się tym tematem
wiśka

Re: opieka nad psem

Post autor: wiśka »

Zobacz tę stronę https://pethomer.com/ Mają opcję wyprowadzania psów. Moja znajoma korzystała. ja sobie zapisałam adres bo czasem mam wyjazdy służbowe i mnie by hotel dla psów bardziej interesował. Pewnie szczegóły można uzgodnić ile spacerów i kiedy. Kwestia dogadania. Powodzenia:)
ingaa

Re: opieka nad psem

Post autor: ingaa »

Jeśli mówimy o zakupach, to warto odwiedzić https://shop.look4dog.com/ . Uważam, że oferowane tam akcesoria dla psów cechują się wysoką jakością, co sprawia, że warto rozważyć tę propozycję.
ODPOWIEDZ