Ogrodzenie posesji

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Stela_91
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2021, 7:50

Ogrodzenie posesji

Post autor: Stela_91 »

Wiecie co, dostaliśmy dzisiaj wycenę na ogrodzenie naszej posesji i powiem jedno, chyba póki co musimy się wstrzymać, dlatego, że nie ukrywam, że cena naprawdę mocno mnie zaszokowała. Dlatego zostajemy przy tym, który mamy teraz, ale zastanawiam się, czy jest opcja wymienić tylko bramę. Myślicie, że brama automatyczna, taka nowoczesna, będzie wyglądać stosunkowo ok ze starymi przęsłami?;)
Ernest

Re: Ogrodzenie posesji

Post autor: Ernest »

@Stella ceny sa teraz straszne. Wysztko drogie. Ja na szczęście robiłem ogrodzenie w ubiegłym roku.
Co do tego czy pasuje stare ogrodzenie do nowej bramy to nie pomogę raczej bo ja wychodzę z założenia, że to mnie ma się podobać a nie innym.
Ja mam ogrodzenie panelowe, takie zwykłe i do tego bramę skrzydłową - panelową również.
Jedyne co mogę polecić to automatykę do bramy, bo ona też ważna bardzo przecież jest. Zdecydowałem się na zakup zestawu z BFT i polecam bardzo. Profesjonalne i solidne wykonanie, montaż i programowanie przez instalatora. Działa bez zarzutu.
Grosekko

Re: Ogrodzenie posesji

Post autor: Grosekko »

Jak zawsze przy ogrodzeniu po prostu jest ważne to, aby stawiać po prostu na sprawdzone rozwiązania, dzięki którym wszystko będzie funkcjonować, jak należy. Polecam zdecydowanie też przemyśleć zakup materiałów. Co do napędu, faktycznie musi być dobrze dobrany do długości bramy, wagi, dzięki temu operowanie bramą będzie płynne, siłownik nie będzie pobierał aż tak dużo prądu, co się przełoży na normalne rachunki. BFT jest moim zdaniem jednym z dwóch, góra trzech producentów, którzy mają po prostu siłowniki dobrej jakości
ODPOWIEDZ