ogłoszenia

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
maryśka

ogłoszenia

Post autor: maryśka »

Cześć! Gdzie zazwyczaj wystawiacie ogłoszenia? Moim zdaniem najlepiej to zrobić w https://ogloszenia.info.pl/ogloszenia/skawina/ https://ogloszenia.info.pl/ogloszenia/skierniewice/ , tutaj ogłoszenia są darmowe i co ważne jest sporo kategorii, więc można wrzucać wiele rzeczy
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: ogłoszenia

Post autor: Walkowa »

A czy kogoś z Was interesują może ogłoszenia białystok? Jeśli tak, to polecam zajrzeć do serwisu ogłoszeniowego Pokato.pl. Znajdziecie tam całe mnóstwo różnych ogłoszeń z wielu kategorii - moda, uroda, nieruchomości, motoryzacja, dziecko, zwierzęta i inne. Jeśli natomiast sami macie coś do zaoferowania, możecie takie ogłoszenie wystawić zupełnie za darmo ;)
Holtik

Re: ogłoszenia

Post autor: Holtik »

Hej. Chciałem podzielić się swoim nowym odkryciem, mianowicie chodzi o serwis https://www.ciekawsko.pl/ który pozwala na dodawanie ogłoszeń. Polecam go w szczególności dlatego, że ogłoszenia można umieszczać bez opłat, niezależnie od kategorii - jakich notabene jest dużo. Poza tym witryna jest intuicyjna, co sprawia, że jej obsługa jest naprawdę łatwa. Wypada również dodać, że serwis szybko zyskuje na popularności co bez wątpienia zwiększa szansę na dotarcie do Waszego ogłoszenia. W przypadku jakichkolwiek problemów, możecie otrzymać szybką a także fachową pomoc administratorów. Korzystałem z tego serwisu kilkukrotnie i zawsze byłem usatysfakcjonowany, stąd już w tym momencie zachęcam Was do publikacji darmowego ogłoszenia.
ODPOWIEDZ