Nauka jazdy Łódź

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
olga83
Posty: 63
Rejestracja: 31 mar 2019, 19:16

Nauka jazdy Łódź

Post autor: olga83 »

Aż wstyd się przyznać, ale mam prawie 30 lat i ciągle nie mam prawa jazdy. W końcu postanowiłam to zmienić i chcę zapisać się na kurs. Chodzi mi o najpopularniejsze prawko w kategorii B. Znalazłam taką szkołę http://palgan.pl/ w Łodzi. Mają niewygórowane ceny i dobre opinie. Wiele osób zdaje egzamin po nauce u nich. Znacie tę szkołę? Chodziliście tam na kurs?
Oliś11

Re: Nauka jazdy Łódź

Post autor: Oliś11 »

A w Małopolsce ktoś może coś polecić? Muszę zrobić kurs kat b, kraków najlepiej. Sama też przeglądam, mam nawet kilka namiarów, sporo osób poleca na http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... ategoria-b może ktoś z Was też tam chodził? Chętnie poczytam opinie.
Awatar użytkownika
Saturn
Posty: 67
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:26

Re: Nauka jazdy Łódź

Post autor: Saturn »

Ja prawo jazdy robiłem akurat w Poznaniu, a dokładniej w szkole https://www.zdajprawko.pl/. Miejsce to jak najbardziej polecam, bo można się u nich wiele nauczyć i nawet jak ktoś nigdy wcześniej nie siedział za kierownicą samochodu to nie ma się czym przejmować.
ODPOWIEDZ