Naturalne przetwory kupować online?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Kaoma88
Posty: 56
Rejestracja: 29 lip 2019, 15:35

Re: Naturalne przetwory kupować online?

Post autor: Kaoma88 »

Ja nie kupuje takich rzeczy. Jak mam kupować rzeczy typu ogórki itd, to zawsze chodzę do normalnego sklepu. Kupuję dżemy, konfitury oraz też ogórki np konserwowe z Krakusa.
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Naturalne przetwory kupować online?

Post autor: Walkowa »

A czy probowaliście kiedyś pasty z orzechów nerkowca? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, to polecam, bo jest naprawdę przepyszna, a do tego bardzo zdrowa i pożywna. Ja zamawiam taką pastę na stronie https://jawo2008.pl/219-maslo-z-orzechow-nerkowca.html, polecam ;)
syśka

Re: Naturalne przetwory kupować online?

Post autor: syśka »

Kaoma88 pisze: ↑30 lip 2019, 14:31 Ja nie kupuje takich rzeczy. Jak mam kupować rzeczy typu ogórki itd, to zawsze chodzę do normalnego sklepu.

Szkoda, bo niektóre internetowe sklepy mają naprawdę bardzo atrakcyjną ofertę. Ekologiczne i smaczne domowe przetwory znajdziesz w sklepie https://eterno.pl. Ich konfitury, zwłaszcza ta o smaku figi z makiem są przepyszne. Co najważniejsze, produkty mają naturalny skład, nie to, co te z supermarketu...
ODPOWIEDZ