Nagrobki

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
viktoria34
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2020, 1:06

Nagrobki

Post autor: viktoria34 »

Opinie na temat marmurowych pomników są również ogólnie pozytywne. Klienci zwracają uwagę na zewnętrzne piękno nagrobków https://nagrobki-polskie.pl/nagrobki-w-czstochowie/. Mówią o samym materiale, że jest bardzo trwały i odporny na wiele negatywnych czynników. Ma oryginalne kolory, które nadają zabytkom szczególną elegancję.
Awatar użytkownika
Klara27
Posty: 112
Rejestracja: 14 wrz 2019, 22:48

Re: Nagrobki

Post autor: Klara27 »

Mówisz, że marmurowe są najlepsze? Jutro wybieram się do firmy http://www.nagrobkiedistone.pl/nagrobki ... iecinne-2/ porozmawiać o nagrobku. Myślałam o postawieniu na nim malutkiego aniołka. Widziałam, że firma ma w ofercie piękne rzeźby, więc mam nadzieję, że wykonają także jedną na specjalne zamówienie.
Awatar użytkownika
MateuszWajh
Posty: 4
Rejestracja: 28 lip 2020, 13:03

Re: Nagrobki

Post autor: MateuszWajh »

Niestety takie nagrobki są bardzo drogie.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Nagrobki

Post autor: monka »

Wielu osobom zależy na tym, aby wybrać dla swoich zmarłych bliskich odpowiednie nagrobki, ponieważ to ostatnia rzecz, jaką można dać zmarłym. Wykonywanie nagrobków zajmuje się firma https://neolitgorecki.pl/ (NEOLIT Michał Górecki, ul. Żwirowa 70A, 66-400 Gorzów Wielkopolski, NIP: 5993044470, REGON: 080400728, E-mail: neolit.michalgorecki@gmail.com, Telefon kontaktowy: 509580894). Myślę, że możecie zerknąć sobie na ich oferty.
wół

Re: Nagrobki

Post autor: wół »

Jeśli potrzebujesz zorganizować ceremonię pogrzebową to polecam odwiedzić tą stronę http://www.elizjum-warszawa.pl/ która od lat zajmuje się organizacją pogrzebów. Mają pełen zakres usług łącznie z kremacją zwłok i pomogą przebrnąć przez papierologię związaną z pogrzebem. Dzięki nim ceremonia przebiegnie w należytej atmosferze i z szacunkiem dla zmarłego
Awatar użytkownika
dekorator
Posty: 191
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:39

Re: Nagrobki

Post autor: dekorator »

Kiedy już tak naprawdę decydujemy się na postawienie nagrobku to również pamiętajmy o miejscu w którym możemy zapalić niepowtarzalne znicze. Ja zazwyczaj same znicze oraz wkłady do zniczy zamawiam w https://znicze-hurt.pl/ i wiem, że mają tak produkty najlepszej jakości.
Gebal

Re: Nagrobki

Post autor: Gebal »

Hejka! W tym temacie pragnąłbym zarekomendować Państwu hurtownię zniczy - https://znicze.net/ , którą ostatnio odkryłem i z której usług jestem niezwykle zadowolony. Mają szeroki wybór zniczy i wkładów wykonanych z rozmaitych materiałów, w różnorodnych kształtach i wzorach, co pozwala dopasować produkt do konkretnych wymagań klientów. Liczę, iż ma rekomendacja będzie pomocna dla tych z Was, jacy poszukują wysokiej jakości produktów w dobrej cenie.
ODPOWIEDZ