myszy - problem

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Hałko

myszy - problem

Post autor: Hałko »

Ostatnio mieliśmy ogromny problem z myszami i szczurami. Zaczęło się od tego, że znalazłam zagryzionego szczura na tarasie - myślałam, że kotka sąsiadów przyniosła go nam, bo czasami zostawia nam takie "prezenciki". Ale po tym jak przez tydzień przyniosła nam 10 takich zwierzaków, w tym myszy, zaczęliśmy się niepokoić. Okazało się, że gryzonie mieliśmy w naszej altanie, drewutni, a później jeszcze w domu. Bez deratyzacji by nie przeszło. Zatrudniliśmy do tego zadania odpowiednią firmę i problem został rozwiązany.

łyżeczki do chrztu
Sławek

Re: myszy - problem

Post autor: Sławek »

My mieliśmy problem z innymi zwierzątkami. Kuny bardzo utrudniały nam życie, gryząc w samochodzie pod maską wszystko co popadnie. Nie zawsze, ale tak mniej więcej raz na miesiąc - auto było niezdatne do użytku. Bardzo stresująca sprawa, nigdy nie wiadomo, czy rano da się ruszyć czy nie. W końcu, stwierdziliśmy, że trzeba problem rozwiązać i kupiliśmy odstraszacz na gryzonie, nowoczesny, elektryczny, który emituje ultradźwięki nieprzyjemne dla łasic oraz gryzoni. U nas sprawdził się doskonale, problem został rozwiązany skutecznie i bezboleśnie:)
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: myszy - problem

Post autor: Walkowa »

Jeśli macie problem z myszami lub szczurami, to sądzę, że dobrze byłoby się zaopatrzyć w jakieś specjalistyczne trutki na gryzonie. Ja widziałam ostatnio takie produkty w sklepie internetowym EKOZET. Jeśli jeszcze wcześniej nie mieliście okazji, to polecam się tam rozejrzeć, tym bardziej, że ceny wcale nie są tam wysokie ;)
ODPOWIEDZ