mieszkanie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Januś02311

mieszkanie

Post autor: Januś02311 »

Witam, szukasz mieszkania od dewelopera? Sporo osób szuka mieszkań od dewelopera, ponieważ jest to najlepsze rozwiązanie. Dlatego też warto rzucić okiem np. na http://orion.lublin.pl/ Znajdziecie tam dewelopera z Lublina, który ma na sprzedaż mnóstwo mieszkań. Co sądzicie o kupowaniu mieszkań w dużych miastach?
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 63
Rejestracja: 12 mar 2019, 11:43

Re: mieszkanie

Post autor: paniola »

Każdy kto ma zamiar sprzedać lub wynając mieszkanie powienien je umieścic w jak największej liczbie miejsc. Z pewnoscia fajnym pomysłem są darmowe ogłoszenia https://pokato.pl/ na którym możemy ogłaszać swoje rzeczy, nie tylko mieszkanie ale także inne.
Awatar użytkownika
kostka9
Posty: 161
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:36

Re: mieszkanie

Post autor: kostka9 »

Mieć swoje, nawet nieduże mieszkanie to było moje marzenie. Był czas, że wynajmowałam i teraz jak już mam swoje, to bardzo mnie to cieszy i to w stolicy. Muszę docenić zarządcę jaki jest na moim osiedlu, Per modum. Nie ma, że coś jest niezrobione na czas czy niedopilnowane. Takiego zarządcę warto chwalić, bo jest za co.
kaśka

Re: mieszkanie

Post autor: kaśka »

Ja głównie szukam odpowiednich mieszkań na ogłoszenie darmowe mają super ceny i konkretne jakościowo rzeczy. Takich serwisów ogłoszeniowych jest bardzo wiele, często są albo wąsko tematyczne, albo bardzo ogólne, gdzie można znaleźć praktycznie wszystko.
Awatar użytkownika
tomek2
Posty: 94
Rejestracja: 29 kwie 2019, 22:19

Re: mieszkanie

Post autor: tomek2 »

kostka9 pisze: ↑17 lut 2021, 12:42 Mieć swoje, nawet nieduże mieszkanie to było moje marzenie. Był czas, że wynajmowałam i teraz jak już mam swoje, to bardzo mnie to cieszy i to w stolicy. Muszę docenić zarządcę jaki jest na moim osiedlu, Per modum. Nie ma, że coś jest niezrobione na czas czy niedopilnowane. Takiego zarządcę warto chwalić, bo jest za co.
Tylko teraz ceny naprawdę zaczynają wariować :/
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 235
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Re: mieszkanie

Post autor: mart22 »

Własne mieszkanie, a szczególnie gdy wynajmujesz je innym, to bardzo ważna kwestia. Warto zatem wiedzieć jak przygotować się na niektóre działania i na co konkretnie postawić. Ze swojej strony mogę polecić https://www.renomabud.pl/zakres-uslug/p ... ed-zakupem gdzie ekspertyza techniczna budynku cena jest przedstawiona w bardzo konkretny i rzetelny sposób.
ODPOWIEDZ