Microblading brwi

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
johny depp
Posty: 12
Rejestracja: 01 kwie 2019, 14:55

Microblading brwi

Post autor: johny depp »

Microblading brwi https://www.permanentny.com/microbladin ... dtap-brows Makijaż permanentny wykonany metodą MICROBLADING HandTap gwarantuje Ci idealny kształt brwi oraz kolor, który będzie współgrał z Twoim typem urody. Naturalny wygląd, elegancka oprawa oczu i całej twarzy oraz wygoda i trwałość sprawiają, że o każdej porze i w każdej sytuacji będziesz wyglądać pięknie.
Awatar użytkownika
diademe
Posty: 380
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:40

Re: Microblading brwi

Post autor: diademe »

Hej wam. Mam zamiar wybrać się na zabieg laminowania brwi w tym salonie : Słyszałam, że dzięki temu, moje brwi będą w końcy ujarzmione i nie będą się wykręcały w każdą stronę. Kładę spore pokłady nadziei w to, że faktycznie efekt będzie taki jak sobie wymarzyłam.
Awatar użytkownika
pink
Posty: 4
Rejestracja: 02 wrz 2020, 15:18

Re: Microblading brwi

Post autor: pink »

Jeśli chodzi o szkolenia, to tylko u Pani Patrycji Zielińskiej https://patrycjazielinska.pl nawet jeśli nie jesteście z Warszawy, to po taki ogrom wiedzy i tak świetnie przeprowadzone szkolenia z zakresu stylizacji brwi i rzęs tylko do mistrzyni (Pani Patrycja sama wygrała naprawdę sporo konkursów i mistrzostw) i osoby, dla której praca jest pasją. Szkolenia przygotowane fachowo i naprawdę merytoryczne, a do tego ogrom praktycznej wiedzy.
ODPOWIEDZ