Masowa wysyłka sms

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Agi34
Posty: 76
Rejestracja: 18 gru 2018, 17:44

Masowa wysyłka sms

Post autor: Agi34 »

Poszukuje programu, który umożliwi mi wysyłanie masowej korespondencji- chodzi głównie o masową wysyłkę SMS. Pomyśleliśmy że będzie to świetna forma reklamy dla naszej firmy i klienci na bieżąco będą dowiadywać się o naszych promocjach co polecacie ?
Trochę czytałam w internecie i polecają taki program Freshmail czy ktoś korzystał ? Jak to się sprawuje , pierwszy raz będziemy coś takiego robić więc liczę na Waszą pomoc .
Awatar użytkownika
mart22
Posty: 251
Rejestracja: 25 kwie 2019, 21:21

Re: Masowa wysyłka sms

Post autor: mart22 »

Według mnie warto zainwestować w reklamę od FreshMaila, miałam okazję używać go i jestem naprawdę zadowolona. Program jest przyjazny w obsłudze. Według mnie jest nawet świetny , na potrzeby standardowej kampanii mailingowej czy masowej wysyłki sms to na pewno dobra opcja . Tutaj https://freshmail.pl/wysylka-sms/ masz szczegóły. Można zaplanować wysyłkę z wyprzedzeniem. Polecam
ODPOWIEDZ