Marketing Internetowy

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
kasiaaa97
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2020, 3:47

Marketing Internetowy

Post autor: kasiaaa97 »

Na czym polega marketing internetowy? Macie jakieś porady?
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 44
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:09

Re: Marketing Internetowy

Post autor: anulka30 »

Wiele na temat marketingu tego typu poczytasz na http://hftsem.com.pl/marketing-online-k ... nwestowac/ . Moim zdaniem warto wykorzystywać go na różne sposoby, bo w sieci reklama nigdy nie zniknie, a jednak wiele osób odwiedza w sieci różne ciekawe strony.
Awatar użytkownika
robercik
Posty: 23
Rejestracja: 22 maja 2020, 14:31

Re: Marketing Internetowy

Post autor: robercik »

Dokładnie, z takiego marketingu z pewnością warto korzystać. Ja prowadzenie go zleciłem agencji reklamowej, którą znalazłem na https://piotrpolok.pl/copywriting/ . Uważam, że podjąłem bardzo dobrą decyzję. Pan Piotr mimo młodego wielu ma ogromne doświadczenie i wiedzę, którą potrafi wykorzystać. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie układała się tak, jak dotychczas.
Awatar użytkownika
polak99
Posty: 1
Rejestracja: 27 sie 2020, 14:34

Re: Marketing Internetowy

Post autor: polak99 »

Może zacznij czytać różnych autorów z tej branży? Ja często odwiedzam stronę Pawła Wojnicza. Sprawdź https://pawelwojnicz.pl/.
Awatar użytkownika
Jeremi952
Posty: 4
Rejestracja: 27 sie 2020, 16:37

Re: Marketing Internetowy

Post autor: Jeremi952 »

Moim zdaniem warto zadbać o dobrą kampanię marketingową, bo to jest bardzo ważne w rozwoju firmy. Oczywiście nie ma co się samemu za to zabierać i lepiej po prostu zlecić to jakimś fachowcom. Generalnie polecam od siebie zainteresować się agencjami marketingowymi pless.pl/63843-jak-dziala-agencja-marke ... -jej-uslug. To będzie dobre posunięcie.
Awatar użytkownika
tomasz44
Posty: 1
Rejestracja: 31 sie 2020, 17:47

Re: Marketing Internetowy

Post autor: tomasz44 »

Także regularnie czytam bloga Pawła W i bardzo dużo się dzięki niemu nauczyłem.
Ełgeniusz_87

Re: Marketing Internetowy

Post autor: Ełgeniusz_87 »

Część z Was jest bardzo mocno zainteresowana tematyką sklepów internetowych, a jeżeli zastanawiacie się jak one powstają, to koniecznie KONIECZNIE musicie zapoznać się z treścią tego artykułu https://tech.wp.pl/jak-i-gdzie-otworzyc ... 523720321a W nim znajduje się podstawowa wiedze na temat zakładania sklepu internetowego.
dżuma77

Re: Marketing Internetowy

Post autor: dżuma77 »

A mysleliscie nad marketingiem szeptanym? ostatnio sporo na ten temat czytalam na http://wommmarketing.pl/ i wydaje mi sie, ze to najrozsadniejsza opcja budowania wizerunku w sieci i relacji z klientem :) Naprawde skutecznie pozwala docierac do klienta i budowac wiarygodnosc firmy
Awatar użytkownika
Andzia
Posty: 178
Rejestracja: 13 sty 2019, 14:59

Re: Marketing Internetowy

Post autor: Andzia »

Każdemu, kto ma własną firmę zależy na skutecznych działaniach marketingowych. Najlepiej takie zadanie wykonają profesjonaliści tak jak na przykład agencja reklamowa Nakatomi. Promocja w internecie góruje nad innymi formami przekazu zewnętrznego. Warto się z nimi skontaktować ponieważ tworzą strony, blogi, aplikacje, dzięki którym można osiągnąć sukces zdobywając coraz więcej odbiorców zainteresowanych naszymi produktami.
Awatar użytkownika
monka
Posty: 567
Rejestracja: 31 sie 2019, 20:51

Re: Marketing Internetowy

Post autor: monka »

A słyszeliście o czymś takim, jak kampanie remarkertingowe? Ja dowiedziałam się o tym naprawdę niedawno i czytam sobie właśnie wszystkie informacje na stronie https://neografix.pl/co-musisz-wiedziec ... przedawac/ . Myślę, że mogłabym być zainteresowana, aby zwiększyć swoją sprzedaż.
Awatar użytkownika
elżbieta66
Posty: 80
Rejestracja: 19 sie 2019, 16:58

Re: Marketing Internetowy

Post autor: elżbieta66 »

Wiecie co, mam wrażenie że warto postawić na konkretną strategię marketingową na różnych płaszczyznach. Wiem że ta firma https://www.cleveragency.pl/facebook ma szerokie pole działania. Sądzę, że jak się człowiek skupi na relacjach z klientem, dotarciu do niego np na social mediach, jeśli mamy dobry wizerunek w internecie to takie działania marketingowe dają efekty.
Miroslawęk1033

Re: Marketing Internetowy

Post autor: Miroslawęk1033 »

Zastanawia mnie to czy obecnie są jeszcze jakieś firmy, które nie inwestują w marketing. Wydaje mi się, że nie, ale w sumie nigdy nie wiadomo... Ja sam staram się regularnie podnosić swoje umiejętności i wiedzę w tym marketingu dlatego dość często zaglądam na bloga https://marcinkordowski.com/blog/. Jakoś przypadł mi go gustu :)
Awatar użytkownika
Walkowa
Posty: 700
Rejestracja: 07 maja 2019, 21:40

Re: Marketing Internetowy

Post autor: Walkowa »

Jeśli interesują Was kwestie związane z marketingiem internetowym, to polecam zajrzeć na stronę http://pomyslowymarketing.pl/. Widziałam tam sporo fajnych artykułów opisujących właśnie różne formy reklamy w Internecie. Dowiecie się między innymi, czym jest optymalizacja strony internetowej, jak dobierać słowa kluczowe, czy też jak stworzyć własną strategię marketingową. Sądzę, że taka wiedza może się wam przydać :)
ODPOWIEDZ