Malowanie linii - oznakowanie poziomie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
SebastianMM
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2019, 10:10

Malowanie linii - oznakowanie poziomie

Post autor: SebastianMM »

Witam :)
W przypadku kiedy będziecie potrzebowali profesjonalnego wsparcia w zakresie oznakowania poziomego w magazynie, czy hali produkcyjnej to polecam sprawdzić http://malowanielinii.com/ i mam nadzieję, że będą w stanie realnie Wam pomóc i w końcu realnie zabierzecie się za to wszystko tak jak być powinno.
Awatar użytkownika
anton
Posty: 185
Rejestracja: 03 maja 2020, 21:01

Re: Malowanie linii - oznakowanie poziomie

Post autor: anton »

Farby drogowe, taśmy do oznakowania poziomego, masy chemoutwardzalne czy punktowe elementy odblaskowe „kocie oczka” kupicie w firmie Andros z Redy https://andros-reda.pl/oznakowanie-poziome/ Mają dobry wybór, produkty wysokiej jakości a co więcej świadczą usługi malowania i montażu oznakowania poziomego. U nas super się firma sprawdziła, u nich zrobiliśmy zakupy i oni zajęli się pracami, wszystko solidnie wykonali i terminowo.
ODPOWIEDZ