malowanie elewacji lublin?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 52
Rejestracja: 03 sty 2020, 16:09

malowanie elewacji lublin?

Post autor: maksik »

Czy możecie podpowiedzieć i polecić firmę, która wykona dla mnie pomalowanie elewacji domu na terenie Lublina? Po wpisaniu w wyszukiwarkę malowanie elewacji lublin okazuje się, że firm realizujących tego typu zlecenia jest dużo. Jednak opinie są różne. Zależy mi jednak na sprawdzonej ekipie. Możecie kogoś zarekomendować?
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 220
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:14

Re: malowanie elewacji lublin?

Post autor: kasiakowa06 »

maksik pisze: ↑31 sie 2020, 9:24 Czy możecie podpowiedzieć i polecić firmę, która wykona dla mnie pomalowanie elewacji domu na terenie Lublina? Po wpisaniu w wyszukiwarkę ropeexpert.pl/malowanie-elewacji-lublin/]malowanie elewacji lublin okazuje się, że firm realizujących tego typu zlecenia jest dużo. Jednak opinie są różne. Zależy mi jednak na sprawdzonej ekipie. Możecie kogoś zarekomendować?

Zawsze możesz zrobić to sam ;) Mój mąż pomalował elewację i wyszło pięknie :) Używał farby Smiga https://smig.pl/smig_w-1/ - bardzo trwał i wydajna!
ODPOWIEDZ