Makijaż permanentny

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
CleoOOO3
Posty: 29
Rejestracja: 12 kwie 2019, 13:58
Kontakt:

Makijaż permanentny

Post autor: CleoOOO3 »

Planujecie wykonać makijaż permanentny? Polecam ofertę tego gabinetu https://laserskincare.pl
Robią to profesjonalnie
Będziecie zadowoleni z efektów oraz cen
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 66
Rejestracja: 17 sie 2019, 0:10

Re: Makijaż permanentny

Post autor: Lena »

Za bardzo lubię zmiany żeby zdecydować się na makijaż permanentny. Wolę kupować różne kosmetyki kolorowe, eksperymentować z nowymi trendami w makijażu. Wybieram zawsze te dobrej jakości, czasem stacjonarnie kupuję le ostatnio też coraz częściej zamawiam online, w ofercie https://perfumy.pl/pol_m_Kosmetyki-213.html znalazłam np. świetny fluid i mascarę, w dodatku ze sporą zniżką. Być może też jakieś pielęgnacyjne zamówię:)
Ostatnio zmieniony 16 gru 2019, 21:12 przez Lena, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dramka
Posty: 70
Rejestracja: 14 gru 2019, 20:24

Re: Makijaż permanentny

Post autor: dramka »

Ja mialam robione brwi w klinice Dermed w Katowicach. Rewelajcja. Bardzo jestem zadowolona, oczy ladnie podkreslone, idealnie dobrany ksztalt i kolor, a to najwazniejsze, zalezalo mi zeby wykonane to bylo dobrze, estetycznie, bo to przeciez na lata,dlatego wlasnie wybralam ta klinike
Awatar użytkownika
szygi
Posty: 68
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:15

Re: Makijaż permanentny

Post autor: szygi »

Na pewno warto się na taki zabieg zdecydować:) To duża wygoda i przede wszystkim oszczędność czasu każdego dnia :) Najważniejszy jest wybór dobrej specjalistki w tej dziedzinie. Moi zdaniem taką linergistką nr 1 w Warszawie jest Dominika z salonu Jest Pięknie. Byłam u niej na brwiach i uważam, że efekt końcowy wyszedł po prostu świetnie!
ODPOWIEDZ